7 vasaros pramogų su vaikais idėjos

Iškyla vasarą su vaikaisVasara prasideda drauge su ilgai lauktų atostogų svajonių išsipildymo lūkesčiais. Ypač nekantrauja mažieji šeimos nariai – nesulaukia, kada visi važiuos pailsėti prie jūros, ežero ar į turistinę kelionę. Tik, deja, tėvelių atostogos nesitęsia visą vasarą, bet dar yra savaitgaliai, kuriuos taip pat galima smagiai praleisti su šeima. Juk galima susigalvoti įvairiausių vasaros pramogų.

Įdomios ekskursijos. Vasara – puikus metas pažinti gimtąjį kraštą. Galima apsilankyti pilyse, pasigrožėti jų apylinkėmis, paskanauti vietinės virtuvės patiekalų, pakvėpuoti grynu oru ir tiesiog smagiai pailsėti visiems drauge.

Žygis su palapinėmis. Su paūgėjusiais vaikais galite leistis į žygį pėstute. Jeigu jūsų vaikas tolimiems žygiams per mažas, surenkite nedidelę iškylą gamtoje. Mažyliui bus įdomu, visi atitrūksite nuo kasdienės namų rutinos ir gryname ore pagerės vaiko apetitas. Tokią iškylą galite surengti nebūtinai toli, pavyzdžiui, nuosavo namo arba sodybos kieme. Dar smagiau, jeigu čia pastatysite palapinę. Tai bus įdomi vasaros pramoga ne tik patiems mažiausiems, bet ir didesniems vaikams.

Vaikų stovyklos. Kol mama ir tėtis dirba, mokyklinukas gali paatostogauti stovykloje. Geriau negu sėdėti miesto karštyje! Stovykloje su naujais draugais vaikas turės daug įdomių užsiėmimų. Yra stovyklų, kuriose mažieji gali tobulinti užsienio kalbos žinias, taigi – nauda visapusiška. Ir mama su tėčiu išsivaduos nuo nuolatinio galvos skausmo – ką vaikas veikia namuose vienas.

Į svečius. Savaitgalį galite išsiruošti pas kitame mieste gyvenančius draugus, senelius arba kitus giminaičius. Nauji įspūdžiai ir drauge praleistas laisvalaikis – geros nuotaikos užtaisas.

Vandens parkas. Kitą savaitgalį skirkite vandens pramogoms, o jei lauke lyja, šiais malonumais galima pasimėgauti ir patalpoje. Vandens parkuose yra specialios vietos vaikams, kuriose jie pliuškensis su malonumu.

Į žvejybą su tėčiu. Tėtis su sūneliu smagiai praleis laiką žvejyboje. Tokia vasaros pramoga dažnai patinka ir mergaitėms. Žinoma, žvejojantiems vaikams prireiks kantrybės, o jeigu prisijungs ir mama, visi drauge lengviau nugalės visus sunkumus ir nesėkmes.

Gamta ir gyvūnija. Vasara – puikus metų laikas sužinoti apie vabalėlius, drugelius, vorus, taip pat – pažinti įvairius medžius, gėles ir kitus augalus. Papasakokite vaikui apie paukščius, jų rūšis, paskaitykite knygelę, pasigrožėkite jais gamtoje. Tai padės mažyliui pažinti gamtos pasaulį, paskatins jį mylėti, vertinti ir suprasti.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook