Apdovanoti konkurso „Nusipiešk sau kojinytes“ mažieji dizaineriai

Vaikų kūrybaKaune pasveikinti ir apdovanoti SKINIJA konkurso „Nusipiešk sau kojinytes“ 2014 nugalėtojai, tai yra daugiau nei 30 vaikų, kurių sukurtų kojinių eskizai buvo pripažinti labiausiai atitinkantys kasmetinio taikomojo dizaino konkurso sąlygas ir esmę.

Prekybos ir pramogų sostinėje „Akropolis“ džiugiai ir iškilmingai buvo pademonstruotos naujos kojinės, numegztos pagal 7 pagrindinių nugalėtojų nupieštus eskizus. Per demonstracijų pertraukėles apdovanojimų šventės dalyvius linksmino vaikų pop grupės „Lašeliukai“ ir dainavimo mokyklos „Pramogų karalystė“ vaikai.

Pagrindiniais konkurso prizais už piešinius „Mano svajonių raketa“, „Monstrų baisybės“, „Povandeninis pasaulis“, „Pūkiai“, „Saldainiukai“, „Pabaisiukai“ ir „Balerina“ apdovanoti vaikai nuo 7 iki 10 metų amžiaus.

„Visi piešiniai turi savitą istoriją ir savo atsiradimo motyvą. Kojinių eskizuose dažniausiai atsispindi didelės ir mažos vaikų svajonės – ar tai būtų mėgstamiausias saldainis, ar kelionė į kosmosą, todėl prekyboje pasirodžiusios pėdkelnės bus artimos ir mielos kiekvienam vaikui, juk visi mažieji svajoja ir mato pasaulį panašiai“, – sako Kęstutis Rudgalvis, konkurso globėjas ir UAB „Skinija“ valdybos pirmininkas.

Konkurso globėjo teigimu, apdovanojimų ceremonija yra džiaugsmingas įvykis visiems: nugalėtojams, jų tėveliams ir mokytojams bei konkurso organizatoriams, o sunkiausia buvo išrinkti nugalėtojus, nes kiekvienas piešinys savaip brangus ir vertingas. Vertinimo komisija su pripažintu mados namų „Cantas“ dizaineriu Egidiju Sidaru kaskart siekia vadovautis griežtais ir objektyviais kriterijais, prioritetas teikiamas galimybei eskizą panaudoti praktiškai.

Šiemet iš viso įteikti 33 prizai vaikams ir dar 5 kolektyvams pagrindinėse bei papildomose kategorijose: už taikomojo dizaino išmanymą, už netikėtą kūrybinį sprendimą, už aktyvų asmeninį dalyvavimą (šiemet aktyviausi jaunieji menininkai nupiešė po 30-50 kojinių eskizų) ir už kūrybišką komandinį darbą.

Pagal nugalėtojų piešinius numegztas pėdkelnes jau galima įsigyti specializuotose „Skinija“ parduotuvėse ir didžiuosiuose „Maxima“ prekybos centruose. Kasmet pėdkelnės išperkamos labai greitai, nes vaikai jas mielai renkasi ir dėvi.

„Skinija“ kojinių ir pėdkelnių katalogą vaikams galite peržiūrėti internete .

Daugiau informacijos apie konkursą „Nusipiešk sau kojinytes“ 2014 rasite čia.

Konkurso nugalėtojų sąrašą rasite čia.

 

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook