Apsaugokite save ir savo vaiką nuo virusų natūraliomis priemonėmis

Kiekvienas iš mūsų kasdien susiduria su virusais ir bakterijomis. Ne išimtis ir mūsų mažyliai, kurių imunitetas dar tik formuojasi, o jie patys kurį laiką pasaulį pažįsta viską „paragaudami“ ir liesdami. Pasaulį sukausčiusi pandemija parodė, kad dezinfekcija yra svarbus kasdienis veiksmas, kuris apsaugo nuo ligų ir virusų, tačiau ne visos priemonės yra saugios mūsų ir ypač vaikų sveikatai.

Vienos iš tokių priemonių – plačiai vartojami alkoholio turintys dezinfekciniai skysčiai, kurie dažnai ir ilgai vartojami gali sukelti kvėpavimo sutrikimus ar alergines reakcijas, o pačius dezinfekuojamus paviršius gali pažeisti – jie gali pabalti arba net sulūžti dėl suminkštėjimo. Dėl šios priežasties, naudojant tokias priemones, itin svarbu vėdinti patalpas ir naudoti atsargiai, kad nesugadintumėte daiktų ar paviršių.

Biotechnologijų įmonė „Bio Circle Balticum“ Lietuvos rinkai tiekia saugų organizmui ir aplinkai dezinfekcinį skystį. 

Įmonės platinamas natūralus dezinfekcinis skystis „Antisept S“ sukurtas remiantis mokslinių tyrimų rezultatais, kurie įrodo, kad dezinfekciniame skystyje esanti hipochlorito rūgštis vos per 1 minutę sunaikina virusus, bakterijas, grybelius, sporas ir kitus mikroorganizmus, kurie gali būti atsparūs kitoms priemonėms. Tyrimų metu buvo pastebėta, kad priemonė yra itin efektyvi, nes mikroorganizmai neįgauna atsparumo hipochloritinei rūgščiai.

Dezinfekcinio skysčio veiklioji medžiaga hipochlorito rūgštis išsiskiria iš kitų tuo, kad ji nekenksminga sveikatai. Viso to priežastis slypi pačiame žmogaus organizme, kuris kovoje su virusais ir bakterijomis pats išskiria hipochlorito rūgštį. Todėl dezinfekuojant odą hipochlorito rūgšties turinčia priemone, ji nėra dirginama ar sausinama, o tai aktualu norint dezinfekuoti kūdikio odą, kuri ypač jautri ir lengvai sudirginama. Taip pat priemonės sudėtyje nėra alkoholio, kvapiklių, dažiklių, paviršiaus aktyviųjų medžiagų ir konservantų.

Hipochlorito rūgšties pagrindu veikiančio dezinfekcinio skysčio „Antisept S“ nereikia papildomai nuplauti,

nes aktyvioji medžiaga suskyla iki natūralių cheminių žmogaus organizmo komponentų. Dezinfekcinis skystis yra vandens pagrindo ir yra tinkamas naudoti ne tik odos, rankų dezinfekavimui, tačiau puikiai tinka ir kitų paviršių dezinfekavimui, pavyzdžiui, žaislų, kėdučių, rankenų, baldų, drabužių ir t. t.

„Antisept S“ dezinfekcinis skystis nepamainoma priemonė ne tik buityje, auginant mažuosius, tačiau puikiai apsaugos ir tėvelius. Rekomenduojama dezinfekuoti dažniausiai liečiamus paviršius ant kurių kaupiasi ir dauginasi įvairūs mikroorganizmai. Derėtų nepamiršti dezinfekuoti telefonų, pultelių, kompiuterio klaviatūros ir pelytės, raktų bei kitų paviršių. Kadangi skysčio sudėtyje nėra alkoholio, „Antisept S“ gali būti naudojamas kaip norima dažnai, nes paviršius nėra pažeidžiamas. Todėl, kad ir kur bebūtumėte, rinkitės saugius produktus, kurie jus ir jūsų šeimą apsaugos nuo nepageidaujamų virusų, bet nepakenks sveikatai.

Daugiau informacijos apie natūralų dezinfekcinį skystį ANTISEPT S: www.bio-chem.lt

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook