Bendrauja mamos

Pabendrauti ir pasisemti įkvėpimo – į „MEGA mamyčių akademiją“. Kūdikių besilaukiančias ir mažylius turinčias mamytes vienija noras pasidalinti patirtimi – jau trečius metus Kaune veikiančioje „MEGA mamyčių akademijoje“ mamytės ne tik pasisemia žinių apie vaikelio auginimą, bet ir pabendrauja su kitomis mamytėmis. Šį pavasarį į paskaitas užsiregistravusioms mamoms būrys akademijos lektorių pasakos apie pačias įvairiausias temas: nuo vaikų dantukų ar alergijos iki mažųjų gestų kalbos, žaislų ar pirmųjų kelionių su kūdikiu patirties.

Ketvirtadienį, kovo 8 dieną, antrojoje semestro paskaitoje gydytojai papasakos apie nėštumo eigą bei vaikelio žindymą, taip pat mamytės išgirs apie vaikučių baimes bei sužinos, kaip jas pastebėti ir įveikti. Šio užsiėmimo metu taip pat bus galima susipažinti su naujausiais mažyliams skirtais žaislais ir iš specialisto lūpų išgirsti, kurie jų yra ne tik gražūs, bet ir naudingi vaikučių lavinimui.

Po Velykų į Mamyčių akademiją susirinkusių dalyvių lauks nauja paskaitėlė apie tėvystės įgūdžius. Nuo pat projekto pradžios paskaitas skaitanti lektorė Dalia Klinavičienė papasakos apie visoms, ypač pirmojo vaikelio besilaukiančioms mamytėms rūpintį dalyką – kaip būti švelniais ir reikliais, griežtais ir gerais, teisingais ir supratingais tėveliais. Be kitų aktualių klausimų bus kalbama ir apie gana paslaptingą temą – kūdikių ir mažų vaikų gestų kalbą, kurios subtilybes atskleis akademijoje apsilankęs gestų kalbos instruktorius.

Lopšelio darželio „Aušrinė“ ikimokyklinio ugdymo auklėtoja ekspertė Dalia Klinavičienė šio pavasario semestre iš viso skaitys net tris paskaitas apie vaikučių auklėjimą. Pasak lektorės, itin smagu auditorijoje, tarp mamų, ant kelių laikančių savo mažylius, pamatyti pažįstamus veidus. „Nežinia, kas mamoms patinka labiau – pačios paskaitos ar smagūs neoficialūs pokalbiai po jų, bet aš jau įpratau iškart po paskaitos nieko neplanuoti – žinau, jog teks truputį užtrukti ir atsakyti į mamytėms rūpimus klausimus“, – sakė D. Klinavičienė.

Kiekvieno mėnesio antrą ketvirtadienį į prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ vaikų pramogų klube „Megiukas“ vykstančius užsiėmimus renkasi ne tik kūdikių besilaukiančios, bet ir mažylius auginančios mamytės. Visų, kartu su mama į paskaitas atėjusių vaikučių po užsiėmimo laukia dovana – pakvietimas pasivažinėti „Megos“ traukinuku.

Kiekvieną mėnesį „MEGA mamyčių akademijos“ dalyvių laukia ne tik nemokamos specialistų paskaitos ir konsultacijos apie mažylio priežiūrą, mamos grožį ir sveikatą, bet ir specialios nuolaidos, pasiūlymai ir akademijos rėmėjų dovanėlės.

Išankstinė registracija į „MEGA mamyčių akademiją“ vyksta:

el. paštu info@mega.lt arba telefonu (8 37) 239000.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook