Bendrauk FORUME ir laimėk prizą

Konkursas baigėsi. Prizą laimėjo forumo dalyvė – Inga.

Tęsiame konkursą – Bendrauk FORUME ir laimėk prizą.Konkursas vyksta iki vasario 9 dienos, o 10 d. paskelbsime nugalėtoją.

Šio konkurso prizas – du bilietai į „Raganiukės“ teatro spektaklį ir dvi spalvinimo knygelės. Į spektaklį galėsite keliauti su abiem vaikais, o jeigu jūsų mažylis- vienturtis, pasiseks jo draugui arba giminaičiui. Vienas kvietimas galioja vienam vaikui ir suaugusiajam.

 

————————————————————————————————————————————————————————

Konkursas baigėsi. Prizą laimėjo forumo dalyvė – mama. Laukiame jos laiško el. paštu : info@mamairvaikas.lt . Nurodykite savo adresą, kuriuo išsiųsime prizą arba informuokite, jeigu norėtumėte prizą atsiimti Vilniuje, adresu: Ateities g. 91,Vilniuje ( PC „Mandarinas“, Vitamnų pasaulis).

Bendravimas dažnai mums padeda priimti sprendimus įvairiausiose situacijose, draugo ar pažįstamo patirtis gali  praversti greičiau susidorojant su viena ar kita problemėle, kartais kito žmogaus patarimas reikalingas tiesiog savo veiksmų ar nuomonės patvirtinimui. Mažylį auginančiai jaunai mamai pravers kitų mamyčių patirtys ir nuomonės. Juk viena gali žinoti daugiau apie vienus dalykus, kita- apie kitus.

Vaikelis greitai auga ir kaupiasi jo išaugti drabužėliai, nebereikalingi žaislai, vežimėlis bei kiti daiktai. Jie pravers kitam mažyliui. Taigi šiame FORUME be jokių apribojimų galite skelbti apie parduodamus vaikiškus daiktus.

Tarkitės, diskutuokite įvairiausiais klausimais, dalinkitės informacija FORUME. Siūlykite aktualias temas. Ieškokite naujų šeimininkų Jūsų mažylių nebenaudojamiems daiktams. Aktyviausiems forumo dalyviams kiekvieną mėnesį dovanosime prizus.

Gruodžio prizas –  Volto Disnėjus filmukų  herojaus Miki Mauzo namų konstruktorius ir kvietimas į “Raganiukės” teatro spektaklį. Konkursas vyksta iki 2012 metų sausio 5 dienos, o 6 d. paskelbsime nugalėtoją.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

4 Thoughts to “Bendrauk FORUME ir laimėk prizą”

 1. Violeta

  Įdomu vaikų žaisliukus pasilikti atminčiai.

 2. Violeta

  jeigu knygelės nesuplyšo,tai taip pat įdomu pasilikti atminčiai.

 3. Dovile

  Sveiki,
  zurnaliukas labai mielas, idomu auginant maza vaikuti rasti butent su vaikucio vystimusi bei jo lavinimu susijusiu temu. Butu gerai, kad sioje elektronineje zurnalo versijoje butu sukurta atskira tema perku-parduodu, tuomet mamos galetu deti savo skelbimus su parduodamais bei ieskomais daiktais, nes visom tikrai yra aktualu pamatyti daikta pries ji isigyjant arba pateikiant ko zmogus paprasciausiai iesko :)
  Linkiu ir toliau siam zurnaliukui islikti idomiam ir pateikti kuo daugiau aktualios informacijos apie mazylius, ju augima, vystymasi, rekomenduojamus bei siulomus burelius arba mamu susiburimus ir t.t.

 4. NIjole

  Sveiki, esu čia naujokė, nespėjau apsižiūrėti, pasiskaitinėti, bet tikiuosi kažko įdomesnio, naujesnio, naudingesnio, nes jau pabodo visi žurnalai (tas pats per ta patį).

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook