šeštadieninės "Šeimų popietės"

Pradžia Forumai Bendraukime šeštadieninės "Šeimų popietės"

Rodoma 0 atsakymų gijų
 • Autorius
  Įrašai
  • #6081
   etno
   Participant

   Vilniaus etninės kultūros centras kviečia visus tėvelius ir jų vaikučius į pirmąją „Šeimos popietę“.

   „Šeimos popietė“ – tai kartą per mėnesį vyksiantys užsiėmimai, skirti tėveliams ir mamytėms, kurie turi mažų vaikų arba jų dar tik laukiasi. Užsiėmimų metu bus sekamos pasakos, dainuojamos lopšinės, vaikų, šeimos, kalendorinės lietuvių liaudies dainos, žaidžiami įvairūs žaidimai, grojama kanklėmis bei kitais instrumentais, piešiama, skatinama mažylių ir jų tėvelių fantazija ir saviraiška.

   Šios popietės yra neformalūs, bet linksmi ir kūrybingi pasibuvimai su šeima, kurių metu ne tik stiprėja tarpusavio ryšys, bet yra pažįstama tradicinė lietuvių ir kitų tautų kultūra, plečiasi pasaulio suvokimas, bei dalijamasi patirtimi. Čia nėra žmonių, kurie negalėtų dainuoti ar pasekti pasakos, nes visko – dideli ir maži – mokysimės kartu ir, svarbiausia, mus mokys ne knygos, o gyvas bendravimas, bei tradicijų perdavimas iš lūpų į lūpas… Tad ateikite patys ir perduokite kitiems…

   Pirma „Šeimos popietė“ vyks spalio 27 d. 12.00 val. Popietės – nemokamos, bet būtina išankstinė registracija el. paštu juste@etno.lt arba tel. 8 5 279 1287.

   Daugiau informacijos:
   http://www.etno.lt,
   http://www.facebook.com/VilniausEtninesKulturosCentras,
   http://www.youtube.com/user/Etnocentras,
   bei el. paštu juste@etno.lt arba justina@etno.lt.

Rodoma 0 atsakymų gijų
 • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.
Facebook