Vaikai ar karjera?

Pradžia Forumai Bendraukime Vaikai ar karjera?

Rodoma 0 atsakymų gijų
 • Autorius
  Įrašai
  • #10263
   Kristina
   Participant

   Sveikos esamos ir būsimos mamytės,
   Dažnai atsiduriame situacijose, kai žlunga mūsų ateities planai ir gyvenimas pakrypsta ne į geriausią pusę. Susimąstome kas svarbiau – sukurti jaukią namų oazę visiems šeimoms nariams ar siekti karjeros, finansinės nepriklausomybes.
   Kiekviena mama nori matyti kaip auga jos vaikai ir užsiimti mėgstama veikla, kartu nejausti kaltės renkantis tarp darbo ir namų. Vis daugiau atsiranda mamų, kurios augina vaikus namuose ir kartu uždirba tokius pinigus, kad grįžti į darba joms neapsimoka. Jos dirba sau patogiu laiku, internetu ir neišeinant iš namų, suderina vaiko poreikius ir savo profesinę veiklą. Dauguma jų sako, kad geriau valanda kokybiško darbo ar bendravimo su vaikais, nei kelias valandas blaškytis tarp vieno ir kito.
   Atejo tokie laikai, kai buti vien namų šeimininke yra prabanga. Dar gerai, kad yra gerai uždirbantis vyras ir moteriai dirbti nėra butinybė. Dauguma moterų išsiskyrusios, vienišos mamos, kurioms buvę vyrai nemoka alimentų. O kur dar jaunos būsimos mamytės, kurios dažnai laukiasi vaikučio vienos ir joms neramu dėl ateities, del finansinės padeties, kankina nežinia ir atrodo visos durys uždarytos. Aš pati esu vieniša dviejų vaikų mama, taip pat išgyvenau visus negatyvius jausmus, baimes del ateities, ar užteks man drąsos, ryžto, ar pajėgsiu viena užauginti vaikus.
   Žmogaus galimybės yra neribotos. Kaip norėsi, taip ir bus, svarbu žinoti ko nori. Reikia ieškoti ne to kas gali būti sėkminga, o to, kas tau patinka. Bet…labai svarbu, kad tai ką darai teiktų malonumą ne tik tau, bet ir kitiems…
   Aš priėmiau sprendimą, kad noriu būti laiminga moteris, matyti kaip auga vaikai ir gyventi tokį gyvenimą, kokio noriu pati, vadinasi turiu PRADĖTI TAI DARYTI – nuo šiandien kiekvieną žingsnį žengti, kiekvieną veiksmą atlikti tikslingai, siekiant savo svajonių gyvenimo.
   Šalia laimingos moters bus laimingi visa šalia jos esantys artimiausi ir brangiausi žmonės.
   Taigi, mielosios, pradėkite keisti savo gyvenimą šiandien. Neatidėliokite ir pradėkite VEIKTI IR DARYTI. Neprarasite nieko, o gausite, anksčiau ar vėliau tiek, kiek pati dėl savęs padarėte.
   O jūs ar bandote įgyvendinti s avo svajones ar tik svajojate apie tai? Kaip manote, ar būtina kasdien dirbti „nuo iki“, keltis anksti ryte į darbą, kad svajonės išsipildytų?
   As nė už ką nekeisčiau savo veiklos į samdomą. Visų pinigų neuždirbsi…

Rodoma 0 atsakymų gijų
 • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.
Facebook