Gerai matyti galima ir be akinių

Susitaikyti su mintimi, kad reikės ant nosies užsikabinti akinius, galbūt prarasti dalį žavesio ir šiaip patirti nepatogumų, nėra visiškai paprasta. Lęšiai – taip pat išeitis ne kiekvienam. Šaunu, kad šiuolaikinė medicina suteikia dar vieną alternatyvą atsikratyti prasto regėjimo. Regėjimo korekcija lazeriu – viena populiariausių  šiuolaikinės oftalmologijos procedūrų. Kasmet pasaulyje jų atliekama dešimtys milijonų.

Prieš metus Vilniuje duris atvėrusios akių klinikos „Novoye zrenye“ darbuotojai pirmojo gimtadienio šventėje džiaugėsi drauge su puikų regėjimą atgavusiais pacientais. Vienas jų – šokėjas ir choreografas  Andrius Butkus, kuriam akiniai bei lęšiai kėlė daug nepatogumų šokant. Pagunda susigrąžinti gerą regėjimą be akinių buvo stipresnė už baimės šiurpuliukus prieš ryžtantis operacijai. Greitai abejonės išsisklaidė: operacija buvo atlikta greitai, profesionaliai ir  skausmo šokėjas nejautė. Po poros valandų jis džiaugėsi kaip mažas vaikas, pagaliau išvydęs ryškų  pasaulį be akinių.

Tarptautinio klinikų tinklo „Novoye zrenye“ filiale Vilniuje regėjimo korekcija lazeriu atliekama pažangia vokiška naujausios kartos įranga. Pirmiausia kiekvienam pacientui atliekami išsamūs diagnostiniai regėjimo sistemos tyrimai. Jie ne tik leidžia nustatyti refrakcijos ydas bei tiksliai įvardyti diagnozę, bet ir įsitikinti, kad nėra jokių kliūčių atlikti lazerinę korekciją.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook