Gyvenimą palengvinančios naujienos

Kiekvienam pasitaiko situacijų, kai prireikia greito sprendimo. O mažylius auginantiems – neprognozuojama, kada. Tai žaisdami perkaista, ar gal kimba koks virusas ir dar neaiški pakilusios temperatūros priežastis. Juo labiau, kai nesinori griebtis vaistų, o savijauta blogėja ir kyla poreikis pasikonsultuoti su gydytoju.

Gelinis pleistriukas nuo skausmo

Saugiai palengvinti simptomus – karščiavimą, sumušimo ar įkandimo skausmą – padės lipnus gelinis lapelis Frescopad. Maloniai vėsina kaip kompresas, nereikia jo ruošti ir atšaldyti prieš naudojimą, patogu tiesiog išėmus iš pakuotės užklijuoti ant kaktos ar skaudančios vietos. Ir mažylis gali toliau žaisti ar miegoti, net vartytis, nesirūpinant, kad pleistriukas nukris. Vėsinantis ir nuskausminamasis poveikis tęsiasi iki 8 val. Per tą laiką galima įsitikinti, ar pakako tiesiog pailsėti, ar jau atsiranda ir kitų prasidedančios ligos simptomų, dėl kurių verta pasirodyti gydytojui. Pleistriuką gali naudoti ir suaugusieji, kurie vengia vaistų dėl šalutinio poveikio, taip pat ir besilaukiančios moterys, kai reikia saugiai palengvinti migrenos ar kitokius negalavimus, pasireiškiančius karščiavimu ir skausmu.

Gelinės paakių ir veido kaukės – mamytės patogumui

Panašia technologija pagamintos ir aktyviai drėkinančios veido kaukės ar paakių lapeliai – kai norisi palepinti savo odą, suteikti jai gaivos, atjauninti ir pamaitinti. Gelinė konsistencija švelniai prisitaiko prie veido, intensyviai drėkina, atjaunina, mažina mimikos raukšles. Efektas pastebimas jau po vieno karto. Tinka ir jautrią odą turinčioms. Kaukę ar paakių lapelius galima laikyti ant veido net 8 val., nuėmus nereikia nuvalyti. Patogu, nes mamytėms dažnai sau pritrūksta laiko, taigi, pasilepinti galima nakties metu.

FB@patogiamgyvenimui, tel. (8-612) 72777, patogiamgyvenimui1.lt

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook