Išsausėjusią odą palepinkime kūno sviestu

Kūno priežiūra žiemąŠaltuoju metų periodu išsausėja net ir tobuliausia oda. Šaltis garina drėgmę, ,o centrinis šildymas namuose ypač sausina orą. Skubioji pagalba odai žiemą – maitinamosios, drėkinamosios priemonės, kurių karalius – kūno sviestas. Kaip naudoti kūno sviestą odai atgaivinti, pasakoja „The Body Shop“ grožio konsultantė Giedrė Eidukaitė.

1. Pirmiausia kūną nušveiskite. Dažniausia klaida – tepti kūno sviestą ant nenušveistos  odos. Oda nuolat atsinaujina, bet viršutinis negyvų ląstelių sluoksnis pasišalina ne iškart. Tepant sviestą ir tuo pat metu masažuojant odą, trinamos nebegyvos, suragėjusios ląstelės. Jos smulkiais gumulėliais aplipina pirštus, taip pat nukloja odą ir gali nemaloniai erzinti.

Taip pat nutinka ir masažuojant su kūno sviestu pernelyg išsausėjusią odą: nuo sausumo net plika akimi matomos pleiskanėlės sušoka į gumuliukus. Jų išvengsime, jei kūno sviestą tepsime ant nušveistos ir nupraustos odos. Tuomet ir kosmetikos priemonė įsigers geriau, ir oda atrodys glotnesnė.

Šveitikliu šalinti negyvas odos ląsteles rekomenduojama 1-2 kartus per savaitę. Įprasti kūno šveitikliai- su kietosiomis abrazyvinėmis dalelėmis, cheminių šveitiklių pasitaiko rečiau. „Vis dėlto, jei oda labai sausa ir jautri, patariama rinktis šveitiklius su aliejuose išmaišytu natūraliu cukrumi. Šildomos kūno cukraus kruopelės tirpsta, todėl švelniau valo odą“, – patarė G. Eidukaitė.

2. Odą tepkite po dušo ar vonios. Tuomet oda minkštesnė, įšilusi po maudynių, poros – atsivėrę, tad kūno sviestas geriau tirpsta, pasiskirsto ir įsigeria į odą.

3. Kūno sviestą geriausia tepti vakare. Ir veido, ir kūno oda atsinaujina naktį, kai miegame, todėl vakaras – pats tinkamiausias laikas ją maitinti ir drėkinti. O ryte ji bus minkšta ir švelni – it šilkinė.

Kūno sviesto pagrindas – natūralūs aliejai į odą susigeria lėčiau. Jei juo palepinsite kūną iš vakaro, ryte kosmetika jau bus puikiai įsigėrusi, ir nereikės baimintis susitepti drabužių.

Jei mėgstate prižiūrėti odą ryte, rinkitės kūno losjonus. Jie paprastai lengvesnės konsistencijos ir greičiau įsigeria į odą.

4. Maitinkite odą tiek, kiek norite. Normalią odą pakanka pamaitinti ir sudrėkinti 1-2 kartus per savaitę. Sausą odą arba lankydamos  baseiną, kurio vandenyje esantis chloras smarkiai džiovina, kūno sviestą naudokite kasdien. Geros sudėties, gero gamintojo kūno sviestas – vienas natūraliausių ir saugiausių produktų. Tepkite jo tiek, kiek jaučiate, kad reikia.

5. Sviestas, bet nevalgomas. „Nors patarimas verčia šyptelti, tačiau kai kas prisipažįsta susigundęs net paragauti kūno sviesto– nes gardžiai kvepia ir yra praktiškai natūralus, o daili pakuotė vilioja kaip saldainių dėžutė, – sakė G. Eidukaitė. – todėl į kūno priemones dedama šiek tiek karčių medžiagų –kad jūs ar jūsų mažylis neužsimanytų „pasmaguriauti“ kosmetikos“.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook