Jūs jaučiate stresą? Kodėl? Ir kodėl dėl streso priaugama svorio?

Liekneti be streso Naujoje Alaino Golay knygoje – kodėl dėl streso tunkama ir kaip tai sustabdyti.

Alain Golay. Lieknėti be streso. Iš prancūzų kalbos vertė Asta Dumšienė. – Vilnius: Tyto alba, 2014. – 254 p.

Viršelio dailininkė Asta Puikienė

Teigiama, kad dėl streso svoris didėja, o nusiraminimas padeda sulieknėti. Norint išsaugoti pageidaujamą svorį ilgai, tenka keisti mitybos įpročius ir nustoti užkandžiauti susinervinus. Tačiau visų pirma būtina suprasti, kodėl patiriant stresą, griebiamasi užkandžių ir kaip šio įpročio atsikratyti.

Tai, kaip maitinatės, priklauso nuo jūsų požiūrio į save – todėl, norint numesti svorio, svarbiausia neprarasti pasitikėjimo savimi. Perskaitę šią knygą, liausitės ieškoti paguodos lėkštėje, geriau pažinsite save kaip asmenybę ir suprasite, kodėl stresinėje situacijoje elgiatės vienaip ar kitaip.

Sudarydamas svorio metimo programas, paremtas asmenybės psichologija, A. Golay įtraukia ir streso valdymą. Suvaldę stresą, tikrai ne tik lengviau atsikratysite nereikalingų kilogramų, bet ir patys jausitės daug geriau.

Šioje knygoje rasite daug naudingų patarimų, kaip lieknėti be streso, o svarbiausia – kaip išsaugoti pageidaujamą svorį nekintamą. Jos esmė labai aiški: išmokyti jus kuo ramiau reaguoti į stresines situacijas, pagerinti gyvenimo kokybę, lieknėti be streso ir daugiau niekada nepriaugti papildomo svorio.

Diabetologas profesorius ALAIN GOLAY (Alenas Golė) dirba Ženevos universitetinėje ligoninėje, daugiausia su antsvorio varginamais pacientais, jo tyrimai žinomi visame pasaulyje. Jis paskelbė daugiau kaip 450 straipsnių ir mokslinių darbų, išleido septynias knygas, tapusias bestseleriais, jos išverstos į aštuonias kalbas.

Lietuvių kalba išleista A. Golay knyga „Lieknėti pagal asmenybės tipą“ (Tyto alba, 2012 m.)

Ištrauka iš knygosPatiriant stresą svoris auga

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook