Karių rekordas motociklais – sunkiai sergančiam trimečiui Vakariui palaikyti

24 valandos motociklais už VakarįDu kariai žygį motociklais skiria sunkia epilepsija sergančiam trimečiui Vakariui, kurio ligai išgydyti reikia daugybės sudėtingų tyrimų.  Berniukui taip pat diagnozuota cista temporalinėje smegenų srityje. Atspari kriptogeninė epilepsija – sunki liga, sutrikdžiusi vaiko raidą, – Vakaris nekalba, nebendrauja ir nė žingsnio negali žengti be nuolat jį prižiūrinčios mamos.

Kariai Arūnas Kamblevičius ir Ričardas Augustinavičius rugpjūčio 16 d. leidžiasi į rekordinį žygį motociklais per Lietuvą „24 valandos už Vakarį”. Tai turėtų būti toliausia kelionė per parą Lietuvoje – ne mažiau kaip 2000 kilometrų. Jei sumanymas pavyks, rekordas bus užfiksuotas oficialiai.

Vakarį drąsina tėtis

Vakario tėtis – karininkas. Krašto apsaugos bendruomenė, sužinojusi apie savo kolegos šeimą ištikusią bėdą, pirmieji ėmėsi padėti. Netruko prisidėti ir kiti geros valios žmonės, ir surinkta finansinė parama leido pradėti reikalingus tyrimus, kurie, tikimasi, jau greitai leis gydytojams turėti tikslų vaizdą, kaip ligą sutramdyti.

Vakaris su mama ir tėčiu išlydi į žygį karius baikerius

Šeimai prieš akis – sudėtingas etapas. Žygio motociklais per Lietuvą dalyviai sako, kad nelaimės ištiktai šeimai reikia padėti ne tik pinigais, bet ir palaikyti morališkai. “Matome, kiek savo jėgų išgelbėti vaiką atiduoda mūsų kolega Vaidas, ir koks tai sunkus kelias ir fiziškai, ir psichologiškai. Gal ir netradiciškai, bet norime palaikyti šeimos ryžtą bei pastangas ir rekordą skiriame Vakariui”, – sakė Arūnas.

Kario Arūno Kamblevičiaus linkėjimai Vakariui prieš kelionę

Kariuomenės baikerių klubui „Perkūnas MCC” priklausantys Arūnas ir Ričardas į rekordinę kelionę planuoja leistis rugpjūčio 16 d. popietę. Planuojamas maršrutas Vilnius – Klaipėda – Kryžkalnis- Šiauliai – Panevėžys – Vilnius. Tokio rato ilgis yra kiek daugiau nei 700 km, todėl reikės apvažiuoti tris ratus.

Kariai prieš kelionę motociklais

Žygio laikas oficialiai bus pradėtas skaičiuoti nuo degalinės Grigiškėse, kurioje jie įsipils degalų. Pagal rekordus registruojančios agentūros reikalavimus bus užfiksuoti motociklų spidometrų parodymai prieš startą ir iš karto finišavus po ne daugiau kaip 24 val. Rekordą padės fiksuoti ir degalinės bei BMW atstovai Lietuvoje.

Nuotraukų autorė Ieva Budzeikaitė

………………………………………………………………………………………

Kariuomenės baikerių klubo „Perkūnas MCC” karių rekordas jau užfiksuotas oficialiai – toliausia kelionė per parą motociklais Lietuvoje – per 2000 kilometrų.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook