Keliaujame su vaikais

Keliaujame su vaikaisLietuvių šeimos, išsiruošusios atostogų su mažais vaikais, dažniausiai renkasi pasyvesnį, ramų poilsį atsisakydami pažintinių ekskursijų. Didžiausias poilsiautojų dėmesys skiriamas viešbučio kokybei, paslaugų pasiūlai ir atstumui iki jūros. Tarptautinio kelionių organizatoriaus statistika rodo, kad dažniausiai į šiltus kraštus vykstama su vienerių metų arba 9-13 metų amžiaus vaikais.

Be abejonės, aktyviausias šeimos kelionių metas – vasara, tačiau ir kitu metų laiku, ypač mokyklinių atostogų metu, populiariausius Europos poilsio kurortus lanko šeimos su vaikais.

“Visada patariame šeimoms atidžiai rinktis viešbutį, įvertinti atstumą nuo oro uosto, viešbučio teritoriją ir paplūdimį, kuriam kartais gali prireikti ir specialios avalynės. Sveikatos draudimas yra būtinas, taip pat ir apsaugos nuo saulės priemonės, medikamentai. Daugelis viešbučių turi atskirą vaikišką meniu, tačiau itin specifiniais vaikų maitinimosi poreikiais ar kūdikių mišinėliais tėveliai turėtų pasirūpinti dar būdami Lietuvoje”, – sako TEZ TOUR Lietuvoje Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vadovė I. Aukštuolytė.

Keliaujantys vaikai labiausiai domisi ir vertina galimybę apsilankyti įvairiuose atrakcionuose: vandens kalneliuose, aktyviose žaidimų aikštelėse ir mini klubuose. Daugelyje viešbučių vaikais rūpinasi specialus personalas, jiems organizuojami renginiai, atrakcijos, konkursai, patiekiamas įvairesnis maistas.

Parengta TEZ TOUR informaciją

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook