Konkursas – aš ir sauskelnės

Sauskelnės – svarbiausias daiktas mažylio kraitelyje. O kiek daug jų reikia! Ar kuri mama bandė suskaičiuoti, kiek jų nuo pat gimimo „sunešiojo“ pagrandukas? Kokybiškos sauskelnės nepigus malonumas, todėl gali būti puiki dovana, ypač – iš jų padarytas spalvingas motociklas arba tortas su įvairių kitų mažylio daikčiukų įdaru. Tokia dovanėlė drauge ir žaisliukas, kurią išpakuoti mažyliui būtų smagaus darbelio, o mamai ir tėčiui– miela staigmena.

Atsiųsk vieną arba dvi vaiko nuotraukas el. paštu info@mamairvaikas.lt . Nepamiršk nurodyti jo vardą ir amžių, parašyk trumpą komentarą. Nuotraukos tema –aš ir sauskelnės. Visas nuotraukas įkelsime į konkurso albumą svetainėje www.mamairvaikas.lt  .

Du prizus– dovanėles iš sauskelnių – gaus daugiausia balsų sulaukę nuotraukų herojai. Trečiojo prizo– nuolaidų kupono– laimėtoją išrinks šių prizų steigėjas www.zirniukas.lt .

BALSUOKITE:

♥ FORUMO rubrikoje- konkurso “Aš ir sauskelnės“ laimėtojų rinkimai: http://www.mamairvaikas.lt/tvs/tema/konkurso-as-ir-sauskelnes-laimetoju-rinkimai .

♥ Žymėdami žvaigždutes po nuotraukomis: http://www.mamairvaikas.lt/tvs/as-ir-sauskelnes-konkurso-nuotraukos ( žvaigždute pažymėti nuotrauką galima tik kartą).

Konkursas vyksta nuo šios dienos iki rugpjūčio 30. Rugpjūčio 31 d. paskelbsime 3 laimėtojus.

PRIZAI

Sauskelnių motociklas:

– 42 vnt. sauskelnių Pampers (7–18 kg),
– 2 vnt. rankšluostukų (50×90 ir 38×50),
– 2 vnt. didelių seilinukų (užsegami spaude, su klijuote),
– 1 pora kojinyčių,
– žaisliukas,
-pakuotė

Prizo verte: 140 Lt.

 

 

 

……………………………………………………………………………. 

Sauskelnių tortas:

– 42 vnt. sauskelnių (Pampers, dysi: 7–18 kg),
– žaisliukas,
– papuošimai,
– įpakavimas.

Prizo vertė: 85 Lt

 

Trečiasis prizasfantastinių nuolaidų kuponas, kurį laimėtojas gaus elektroniniu paštu arba paprastuoju.

 

 

Patikslinimas: žaisliukai, seilinukai, kojinytės, rankšluostukai, papuošimai gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukoje, tačiau kokybė ir kiekis tie patys.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook