Konkursas – aš ir sauskelnės

Sauskelnės – svarbiausias daiktas mažylio kraitelyje. O kiek daug jų reikia! Ar kuri mama bandė suskaičiuoti, kiek jų nuo pat gimimo „sunešiojo“ pagrandukas? Kokybiškos sauskelnės nepigus malonumas, todėl gali būti puiki dovana, ypač – iš jų padarytas spalvingas motociklas arba tortas su įvairių kitų mažylio daikčiukų įdaru. Tokia dovanėlė drauge ir žaisliukas, kurią išpakuoti mažyliui būtų smagaus darbelio, o mamai ir tėčiui– miela staigmena.

Atsiųsk vieną arba dvi vaiko nuotraukas el. paštu info@mamairvaikas.lt . Nepamiršk nurodyti jo vardą ir amžių, parašyk trumpą komentarą. Nuotraukos tema –aš ir sauskelnės. Visas nuotraukas įkelsime į konkurso albumą svetainėje www.mamairvaikas.lt  .

Du prizus– dovanėles iš sauskelnių – gaus daugiausia balsų sulaukę nuotraukų herojai. Trečiojo prizo– nuolaidų kupono– laimėtoją išrinks šių prizų steigėjas www.zirniukas.lt .

BALSUOKITE:

♥ FORUMO rubrikoje- konkurso “Aš ir sauskelnės“ laimėtojų rinkimai: http://www.mamairvaikas.lt/tvs/tema/konkurso-as-ir-sauskelnes-laimetoju-rinkimai .

♥ Žymėdami žvaigždutes po nuotraukomis: http://www.mamairvaikas.lt/tvs/as-ir-sauskelnes-konkurso-nuotraukos ( žvaigždute pažymėti nuotrauką galima tik kartą).

Konkursas vyksta nuo šios dienos iki rugpjūčio 30. Rugpjūčio 31 d. paskelbsime 3 laimėtojus.

PRIZAI

Sauskelnių motociklas:

– 42 vnt. sauskelnių Pampers (7–18 kg),
– 2 vnt. rankšluostukų (50×90 ir 38×50),
– 2 vnt. didelių seilinukų (užsegami spaude, su klijuote),
– 1 pora kojinyčių,
– žaisliukas,
-pakuotė

Prizo verte: 140 Lt.

 

 

 

……………………………………………………………………………. 

Sauskelnių tortas:

– 42 vnt. sauskelnių (Pampers, dysi: 7–18 kg),
– žaisliukas,
– papuošimai,
– įpakavimas.

Prizo vertė: 85 Lt

 

Trečiasis prizasfantastinių nuolaidų kuponas, kurį laimėtojas gaus elektroniniu paštu arba paprastuoju.

 

 

Patikslinimas: žaisliukai, seilinukai, kojinytės, rankšluostukai, papuošimai gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukoje, tačiau kokybė ir kiekis tie patys.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook