Konkursas „Mano Kalėdos“ – net 6 prizai!

Kas per Kalėdas suteikia daugiausia džiaugsmo, ypač mažiesiems? Žinoma, kad Kalėdų senelio dovanos! Atspėti, apie kokią dovaną svajoja jūsų vaikas, kartais būna nelengva. Tačiau galite neabejoti,  LEGO ir DUPLO rinkiniai suteiks džiaugsmo visiems – nuo paties mažiausio iki jau ūgtelėjusio mokyklinuko.

LEGO CITY rinkinys su policijos sraigtasparniu patiks kūrybingiems berniukams, kurie svajoja užaugę tapti policininkais.  Susikonstravęs galingą sraigtasparnį mažasis policininkas galės sučiupti „blogiuką“, kuris pavogtu kateriu  bando pasprukti pelke pilna aligatorių.

LEGO Police helicopter

LEGO Friends Hartleiko švyturys – tai rinkinys, kuriuo džiaugsis kiekviena mergaitė. Prie švyturio atsidarė nauja ledainė, į kurią galima atkeliauti su LEGO draugais maža valtele. Nesvarbu, kad už lango žiema, ledų norisi visuomet!

LEGO Lighthouse

Vyresnius, 8-14 metų „Star Wars“, gerbėjus nudžiugins naujas LEGO TIE Advanced Prototype konstruktorius. Belieka tik susikonstruoti slaptą žvaigždėlaivį, aprūpintą naujausiomis technologijomis ir leistis į misiją.

LEGO Star Wars

DUPLO Mano pirmoji ferma – tai rinkinys patiems mažiausiems kūrėjams ir atradėjams. Pažintis  su naminiais gyvūnėliais gali būti linksma ir kūrybinga. Net maži piršteliai gali iš spalvotų kaladėlių pastatyti namus mažosios fermos gyventojams.

LEGO DUPLO ferma

Laukti Kalėdų ir skaičiuoti, kiek dienų liko iki švenčių daug smagiau su LEGO Advento kalendoriumi. Šiemet jų yra net trys: LEGO Friends, LEGO Star Wars ir LEGO City. Kas rytą atvėrus naujas kalendoriaus dureles, už jų galima rasti po siurprizą! Laimėti galite LEGO Star Wars ir LEGO City

LEGO City Advent kalendar

Starwars  Advent kalendarKiekvienas iš šių žaidimų Kalėdų naktį gali nudžiuginti Jūsų vaiką!

 

Tereikia sudalyvauti  LEGO ir portalo mamairvaikas.lt  konkurse „Mano Kalėdos“  ir laimėti vieną iš LEGO žaidimų

KONKURSO sąlygos

Siųskite vaikų nuotraukas  tema – „Mano Kalėdos“. Tinka bet kurios su Kalėdomis ir jų laukimu susijusios vaiko nuotraukos. Beribė erdvė Jūsų fantazijai!

Juo labiau, kad viskas priklausys ne tiek nuo nuotraukos grožio, kiek nuo Jūsų palaikymo komandos aktyvumo.

Nuotraukas matysite portalo mamairvaikas.lt galerijoje Mano Kalėdos . 

Balsuokite pažymėdami žvaigždutes. Už vieną nuotrauką sistema leis balsuoti tik kartą, o nugalės daugiausia balsų gavusios nuotraukos.

Portalo administratorius suskaičiuos tikruosius balsus, todėl mėgstantiems gudrauti nepasiseks…

  • El. paštu info@mamairvaikas.lt galite siųsti iki 3 nuotraukų .
  • Parašykite vaiko vardą, pavardę ir amžių.
  • Konkursas vyksta nuo lapkričio 18 iki gruodžio 15 d., nugalėtojus paskelbsime gruodžio 16.

Kalėdos tikrai gali būti stebuklingos!

 

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook