Konkursas “Mano pirmasis potyris”

Vaikas žaidžia su Lego konstruktoriumSusipažindamas su pasauliu, kuris iš pradžių būna dar visai nedidukas, bet kasdien vis plečiasi ir auga,  mažylis daug ką daro pirmą kartą: žengia pirmą žingsnį, ištaria pirmąjį žodį, pirmąkart iš kaladėlių sudėlioja bokštą.

Pažintis su dar neatrastu pasauliu  gali būti linksma ir kūrybinga su naujaisiais LEGO® DUPLO®  rinkiniais “Mano pirmasis DUPLO”, skirtais mažyliams nuo 1,5 iki 3 metukų.

“Mano pirmoji DUPLO ferma”, “Mano pirmasis DUPLO traktoriukas” ir “Mano pirmasis DUPLO žaidimų namelis” – tai spalvotų kaladėlių rinkiniai, su kuriais tėveliai ar vyresni sesutės ir broliukai mažyliams gali papasakoti visą istoriją apie gyvenimą fermoje, ką laukuose veikia traktorius ir kokius dienos ritualus atliekame namuose.

Konkursas

Traktoriukas vaikuiJūs galite laimėti LEGO® DUPLO® rinkinį “Mano pirmasis DUPLO traktorius” dalyvaudami foto konkurse “Mano pirmasis potyris”.  Galbūt užfiksavote pirmąkart tėvelius pradžiuginusią  kūdikio šypseną,  pirmąjį ožiuką, pirmą pagautą zuikį, pirmąjį gimtadienį, pirmąją išvyką, pavyzdžiui, prie jūros arba į kaimą. Fantazijos erdvė tėveliams – beribė.

Nuotraukos atsidurs konkurso galerijoje LEGO traktoriuko konkurso nuotraukos ir galėsite balsuoti spausdami žvaigždutes. Vienas žmogus balsuoti gali tik sykį, taigi pasikvieskite į pagalbą draugų!

Prizai atiteks 3 dalyviams, kurių nuotraukos sulauks daugiausiai balsų. Negudraukite, nes portalo administratorius pastebi visus triukus.

Konkurse gali dalyvauti mažyliai, kuriems ne daugiau kaip 3 metukai, nes šis žaidimas vyresniems jau per lengvas.

  • Nuotrauką kartu su komentaru siųskite el. paštu info@mamairvaikas.lt. Galima siųsti ne daugiau kaip tris vieno vaikučio nuotraukas.
  • Nepamirškite pažymėti vaiko vardo, pavardės ir amžiaus.
  • Konkursas vyksta nuo kovo 26 d. iki gegužės 2 d., nugalėtojus paskelbsime gegužės 3 d.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook