Konkursas „Mano vaiko kūryba“

Kūrybiškumas glūdi kiekviename mažylyje. Vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti. Nesvarbu, kad tavo vaikas netaps didžiu kompozitoriumi, rašytoju ar išradėju. Kūryba padės ne tik perimti žinias, bet ir įgyti gebėjimų jomis naudotis, atsiskleisti asmenybei, sėkmingai prisitaikyti prie kintančios aplinkos.

Šokdami, dainuodami, piešdami, lipdydami iš plastilino, taip pat – žaisdami vaikai lavina smulkiuosius rankų raumenis, išmoksta daug naujų veiksmų, įpranta domėtis aplinka, daiktais ir įvykiais, bendrauti.

Kūrybiškumas skatina vaiko vystymąsi, saviraišką, norą pažinti pasaulį,  tai – ugdymo dalis. Kūryba  padeda vaikui ieškoti individualių problemos sprendimo būdų. Kūrybinga asmenybė subtiliau suvokia pasaulį, sugeba džiaugtis kiekviena diena. Kūrybiškai atliekamas kiekvienas darbelis  tampa maloniu, džiaugsmą bei pasitenkinimą keliančiu užsiėmimu. Eksperimentuodamas ir  tyrinėdamas vaikas mokosi išreikšti mintis ir idėjas.

Šį konkursą skiriame – vaiko kūrybos akimirkoms.

Siųsk besidarbuojančio mažylio nuotraukas ir laimėk nuostabų priząkūrybinį konstruktorių ZoLO Chaos, kuris vaikui suteiks daug įdomių atradimų akimirkų. Galbūt užfiksavai, kaip tavo mažylis piešia, lipdo konstruoja, migdo mylimiausią žaisliuką, šoka arba dainuoja, o gal jis gamina mėgstamą patiekalą, dekoruoja savo kambario sienas ar dar ką įdomaus sugalvojo. Jei dar nespėjai nufotografuoti eksperimentuojančio mažojo išdykėlio, griebk fotoaparatą – konkursas vyksta iki birželio 15 dienos.

Trys laimėtojai bus nudžiuginti prizais.

Visas nuotraukas įkelsime į konkurso albumą PORTALO NUOTRAUKŲ GALERIJOJE. Konkurso nugalėtojus išrinksime pagal balsų skaičių. Taigi, skatinkite balsuoti gimines, draugus ir kaimynus. Balsuokite žymėdami žvaigždutes po nuotraukomis (iš to paties kompiuterio žvaigždute pažymėti nuotrauką galima tik vieną kartą).

Nuotraukų laukiame el. paštu: info@mamairvaikas.lt

Prizus įsteigė  www.oozuu.com

Pabandykite kurti nematydami! Užsimerkite ar tiesiog tamsiame kambaryje pabandykite pasirinkti ZoLO detales nežiūrėdami! Išlaisvinkite savo vaizduotę ir pamirškite tai, ką jau žinote! Tęskite ZoLO statybas nežiūrėdami. Pabandykite nupiešti Jūsų skulptūros kontūrus, bet nežiūrėkite į popierių! Pieškite toliau. Nupieškite kiekvieną figūrą nepakeldami pieštuko. Nustebinkite save! ZoLO gimė iš svajonės sukurti patį smagiausią pasaulyje žaislą. Kažką kas būtų visiškai elementaru, tačiau kiekviename įžiebtų kūrybiškumą.

ZoLO Chaos kūrybinis konstruktorius leidžia žaisti laisvai, be taisyklių, ugdo kūrybiškumą, kutena vaizduotę ir skatina saviraišką.

Rinkinyje rasite:  25 plastikines bei medžiagines detales smagiai jūsų vaizduotės kelionei ir kūrybines idėjas bei siūlomas veiklas, kurios padės pramankštinti Jūsų vaizduotę.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook