Konkursas „Nusipiešk sau kojinytes“ 2014

Kojinių piešimo konkursasKovo 1 dieną prasidėjo jau tradicija tapęs taikomojo dizaino konkursas vaikams „Nusipiešk sau kojinytes“ 2014. Konkurso organizatorė ir globėja UAB „Skinija“ devintus metus kviečia mažus ir vyresnius vaikus pasitelkti fantaziją, pavieniui ar grupėse piešti kojinių modelius ir varžytis dėl vertingų prizų. Tradiciškai pagal nugalėtojų eskizus numezgamos pėdkelnės vaikams, o rudenį jas jau galima įsigyti specializuotose bendrovės parduotuvėse bei didžiosiose „Maxima“ parduotuvėse.

Praėjusiais metais vaikai iš didžiųjų ir mažesnių Lietuvos miestelių atsiuntė rekordinį skaičių piešinių – net 17 000, konkurse dalyvavo net 738 mokymo ir ugdymo įstaigos.

„Šis konkursas mums visiems kasmet yra laukiama šventė ir savita bendrovės tradicija. Su jauduliu ir nekantrumu laukiame, kuo mūsų vaikai dar gali mus nustebinti. Antra vertus, tai mūsų  – ilgametės patirties sukaupusios bendrovės, kuklus indėlis į taikomojo dizaino skatinimą Lietuvoje. Norime priminti ir parodyti, kad kūrybiškumas gali ir turėtų būti pritaikomas versle“, – sako Kęstutis Rudgalvis, UAB „Skinija“ valdybos pirmininkas.

Anot jo, šių laikų vaikai laisvai naudojasi įvairiausiomis informacinėmis priemonėmis, puikiai išmano mados tendencijas ne tik Lietuvoje, Europoje, bet ir visame pasaulyje. Besidomintys įvairiais aprangos stiliais stebi mados tinklaraščius, siekiantys realizuoti save kūryboje – internetu mokosi naujų technikų ir būdų išreikšti save. Dėl to kasmet vaikų piešiniai vis įvairesni, modeliai labai stilingi, daugėja eskizų piešimo ir pateikimo būdų.

„Vertindami vaikų atsiųstus piešinius pasitelkiame šios srities profesionalus – žinomus šalies dizainerius. Nuoširdžiai džiaugiamės, kad mūsų puoselėjama taikomojo dizaino sritis skinasi kelią ir tobulėja tarp būsimų jaunųjų dizainerių, kurie ateityje galbūt pakeis mus mūsų versle“, – sako Kęstutis Rudgalvis.

Visų Lietuvos vaikų iki 18 metų piešinių laukiama iki 2014 m. balandžio 30 d. bendrovės „Skinija“ adresu (Šilalės g. 14, LT – 48315, Kaunas), kojinių eskizus konkursui taip pat galima pateikti ir internetu www.skinija.lt/konkursas .

Gegužės mėnesį bus paskelbti 7 pagrindiniai nugalėtojai ir taip pat apdovanojamieji 4 papildomose kategorijose: už taikomojo dizaino išmanymą,  už netikėtą sprendimą, už kūrybišką komandinį darbą, už aktyvų asmeninį dalyvavimą.

Daugiau informacijos apie konkursą ir dalyvavimo sąlygas: www.skinija.lt/konkursas

 

 

 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook