Konkursas! Renkamas mažylis, tapsiantis reklamos veidu!

Net neabejojate savo vaiko gebėjimais pozuoti? Augalinės kilmės riebalų rūgščių Omega kompleksas “Oilevegan” ieško reklaminio veido ir skelbia konkursą mažyliams! Projektas prasideda gegužės 25 dieną ir tęsis iki birželio 25 dienos. Konkurso sąlygos itin paprastos, o prizai iš tiesų verti dėmesio. Projekte gali dalyvauti mažyliai iki 3 metų. Jų žaviausias nuotraukas kelti reikėtų adresu www.oilevegan.lt/galerija. Laimėtojus rinks galerijos lankytojai ir kompetetinga komisija. Konkurso organizatoriai tikino, kad idėja organizuoti šį projektą kilo neatsitiktinai. “Nuolat tenka girdėti tėvelių komentarus, jog jų mažyliai ne mažiau žavūs už tuos, kuriuos dažnai matome televizijos ekranuose ar žurnaluose, todėl priėmėme sprendimą suteikti galimybę Lietuvos padangėje “užsidegti” naujoms “žvaigždutėms”. Be to, augalinės kilmės riebalų rūgščių Omega kompleksas itin mėgstamas mažųjų”, – kalbėjo vienas iš projekto organizatorių.

Pirmos vietos nugalėtojo laukia įspūdinga profesionali fotosesija. Nuotraukos bus naudojamos visoje augalinės kilmės riebalų rūgščių Omega komplekso “Oilevegan” reklaminėje medžiagoje. Antrąją vietą užėmusio mažylio mama ir tėtis galės mėgautis savaitgaliu Druskininkuose, gydomajame ir poilsio SPA centre SPA Vilnius SANA, kur jų laukia atnaujintas mineralinio vandens baseino ir pirčių kompleksas (sana.spa-vilnius.lt). Trečiasis laimėtojas bus apdovanojamas “Oilevegan” produkcija, reikalinga smegenų vystymuisi, širdies darbo, regėjimo, nervų sistemos darbo gerinimui, kraujotakos, imuniteto stiprinimui ir kt. Daugiau informacijos oficialioje svetainėje www.oilevegan.lt. Organizatoriai perspėja, kad konkurso temos neatitinkančios nuotraukos bus šalinamos.

Sužinok šioje svetainėje, kas yra geriausios kūdikio odelės draugės, siųsk atsakymą ir laimėk sau ir mažyliui bilietą į smagų teatro spektaklį bei gardžių hematogenų rinkinį.

Tik nepamiršk parašyti savo vardo ir el.pašto

Atsakymų laukiame iki birželio 1 dienos.

Išrinksime tris laimėtojus, kurių vardus paskelbsime čia birželio 1 dieną. (Konkursas jau baigėsi).

Šį konkursą laimėjo: Gintarė, Justina ir Dovilė. Sveikiname ! Jūsų laiškuose nurodytais el. pašto adresais išsiųsime informaciją ir galėsite atsiimti prizus.

JAU GREITAI PASKELBSIME NAUJĄ KONKURSĄ ! Galėsite laimėti žaislą savo mažyliui.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Facebook