Konkursas vaikams „Nusipiešk sau kojinytes“

Kojinių piešimo konkursas_2016Šiuo metu vyksta kasmetinis taikomojo dizaino konkursas „Nusipiešk sau kojinytes“ 2016, kuriame dalyvauja keli šimtai mokyklų ir ugdymo įstaigų Lietuvoje ir užsienyje.

Konkurso organizatorė ir globėja UAB „Skinija“ jau antrą dešimtmetį kviečia mažus ir vyresnius vaikus išbandyti jėgas taikomojo dizaino srityje – pasitelkus fantaziją ir vaikiškas svajones piešti kryptingai, aiškiai įsivaizduojant, kur tas piešinys bus panaudotas.

„Vaikų piešinių konkurso kasmet laukiame kaip vienos iš tradicinių bendrovės švenčių. Vertiname jį kaip galimybę dalytis sukauptomis žiniomis ir patirtimi, taip pat jaučiame savotišką įsipareigojimą skatinti susidomėjimą taikomuoju dizainu. Mes žinome, kad tai, kas gražu, kūrybiška ir meniška kartu gali būti ir praktiška. Didžiausias jaunųjų kūrėjų įvertinimas – pagal jų eskizus numegzti gaminiai. Beje, šios vaikiško dizaino pėdkelnės yra labai mėgstamos, visa kolekcija išperkama labai greitai“, – sako Kęstutis Rudgalvis, UAB „Skinija“ generalinis direktorius.

Apie 10 000 kojinių eskizų kasmet nupiešia mažiausi ir ūgtelėję vaikai bei paaugliai visoje Lietuvoje. Kojinių piešinius vaikai taip pat siunčia ir svetur gyvenantys lietuviai – Airijoje, Anglijoje, Belgijoje, Vokietijoje. Per visą konkurso istoriją bendrovė sulaukė daugiau nei 60 000 entuziastingų vaikų pieštų kojinių eskizų – tai yra maždaug tiek, kiek žmonių gyvena šeštame pagal dydį Lietuvos mieste Alytuje.

Tradiciškai pagal pagrindinių nugalėtojų eskizus numezgamos vaikiškos pėdkelnės, o rudenį jos jau nukeliauja  į specializuotas bendrovės parduotuves bei didžiąsias  „Maxima“ parduotuves.

Vaikų iki 18 metų piešinių laukiama iki 2016 m. balandžio 30 d. bendrovės „Skinija“ adresu (Šilalės g. 14, LT-48315, Kaunas), kojinių eskizus konkursui taip pat galima pateikti ir internetu www.skinija.lt/konkursas

Gegužės mėnesį bus paskelbti 7 pagrindiniai nugalėtojai, vaikai taip pat bus apdovanoti ir 5 papildomose kategorijose: už taikomojo dizaino išmanymą,  už netikėtą kūrybinį sprendimą, už kūrybišką komandinį darbą, už aktyvų asmeninį dalyvavimą, už aktyvų komandinį dalyvavimą. Iš viso kasmet įteikiama daugiau nei 40 prizų vaikams.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook