Laimėkite kalėdinę dovaną vaikui

Kalėdinių dovanų maratonas – tikras galvos skausmas mamai ir tėčiui.  Ir visai mažuliukas, ir jau didelis berniukas ar mergaitė nekantriai laukia dovanų. Namuose – šventiška stebuklų laukimo nuotaika, o mes drauge su LEGO norime taip pat padovanoti mažytį stebuklą.

Šįmet Kalėdų Senelio dovana tėveliams gali nekainuoti. Nereikės sukti galvos, ką padėti po eglute. Dalyvaukite LEGO ir portalo mamairvaikas.lt konkurse „Vaikystės Kalėdos“ ir laimėkite puikią Kalėdinę dovaną vaikui – LEGO žaidimą. LEGO žaislų sąraše – daugybė įvairių rinkinių kūrybiškiems vaikams: patiems mažiausiems ir dideliems berniukams ir mergaitėms.

Per šias Kalėdas nudžiugs net 5 laimėtojai, kuriems pagal amžių įteiksime šiuos prizus

LEGO city prizas

Vienas prizas berniukui  – LEGO City  rinkinys su policijos automobiliu, kuriuo tikrai pavyks pavyti ir sučiupti banko plėšikus.

LEGo Friends prizas

Vienas prizas mergaitei – LEGO Friends rinkinys su nauju Emos motociklu (naujoms Emos kelionėms ir linksmoms iškyloms gamtoje).

LEGO duplo prizai

Net 3 prizai mažiesiems (1,5 – 5 metukų) – LEGO Duplo spalvotų kaladėlių rinkiniai tikriems smaližiams. Su šiomis kaladėlėmis mažylis galės pagaminti ir visus namiškius pavaišinti pačiais gardžiausiais ledais!

KONKURSO sąlygos

Laukiame Jūsų vaikų nuotraukų. Konkurso tema – „Vaikystės Kalėdos“. Siųskite praėjusių švenčių darželyje, mokykloje ar namuose nuotraukas. Galbūt užfiksavote dovana besidžiaugiantį ar karnavaliniu kostiumu pasipuošusį vaiką. Ne bėda, jei jūsiškis per praėjusias Kalėdas dar gulėjo lovelėje. Šventiškai papuoštą mažylį, surežisavę situaciją, galite nufotografuoti dabar. Pasitelkite fantaziją ir laimėkite savo sūnui ar dukrai vieną iš taip vaikų geidžiamų LEGO žaidimų.

Nuotraukas patalpinsime portalo mamairvaikas.lt galerijoje „Vaikystės Kalėdos“. Balsuokite pažymėdami žvaigždutes. Už vieną nuotrauką galima balsuoti tik kartą, taigi kvieskite palaikymo komandą. Nugalėtojus išrinksime pagal balsų skaičių. Tik negudraukite, nes visus gudručius mūsų portalo administratorius atpažįsta ir visi dalyviai gali neabejoti, kad laimės tie, kurie iš tikrųjų pasistengs.

  • Nuotraukų (daugiausiai – 3-jų) laukiame el. paštu info@mamairvaikas.lt .
  • Nepamirškite parašyti vaiko vardo, pavardės ir amžiaus.
  • Konkursas vyksta nuo lapkričio 5 iki gruodžio 14 d., nugalėtojus paskelbsime gruodžio 15.

Smagiai laukime Kalėdų drauge!

 

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook