Lietuvos vaikų ir jaunimo centre duris atvers vaikų darželis

Rugsėjo 1 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (Konstitucijos pr. 25, Vilnius) duris atvers vaikų darželis. Miesto centre įsikūręs darželis 2-7 metų vaikams išsiskirs individualiu dėmesiu lavinant kiekvieno vaiko asmeninius bei socialinius įgūdžius, atskleidžiant jo talentus ir intelektus. Ugdymo programoje numatomos kūrybinės veiklos bei baseino užsiėmimai, kuriuose vaikai nuo ankstyvo amžiaus bus mokomi plaukti. Grupėse planuojama ne daugiau kaip 15 vaikų.

Pasak Lietuvos vaikų ir jaunimo centro direktoriaus pavaduotojos Agnės Ambrukaitienės, vaikus ugdys ir juos prižiūrės kompetentingi mokytojai. “Vaikais rūpinsis tik savo darbą mylintys mokytojai. Siekiame tapti tokiu darželiu, į kurį vaikai kiekvieną dieną eitų su šypsena veide. Esame sukaupę ilgametę patirtį ugdydami ikimokyklinio amžiaus vaikus – mūsų ugdymo programa ikimokyklinukams “Nykštukų mokyklėlė” kiekvienais metais sausakimša”, – sako A. Ambrukaitienė. Kitais metais darželyje planuojama integruoti ir Tarptautinę Ikimokyklinio Ugdymo programą (International Preschool Curriculum), kuri remiasi naujausiais tarptautiniais ikimokyklinio amžiaus vaikų tyrimais.

Darželis bus įrengtas Lietuvos vaikų ir jaunimo centro pirmajame aukšte. Remonto darbai prasidės jau birželio pradžioje. Darželio kaina bus prieinama vidutines pajamas gaunančiai šeimai. Bus taikomos nuolaidos darželį lankantiems ir broliui ar sesei, taip pat bus galimybė darželį lankyti pusę dienos.  Dar vieną darželį rugsėjo 1 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras planuoja atidaryti ir savo padalinyje Didžiojoje Riešėje (Molėtų g. 13) – prieš metus įsikūrusiame laisvalaikio klube “Kietas riešutėlis”. Visi besidomintys naujais darželiais ir norintys gauti daugiau informacijos kviečiami teirautis el. paštu darzelis@lvjc.lt.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook