Mama ir vaikas konkursas „Mažylio žaidimai“

Mama ir vaikas LEGO prizaiTinkamiausi žaislai 1-2 metų vaiko kūrybiškumui ir motorikai lavinti – kaladėlės, guminiai kamuoliukai,  įvairūs pirštukų žaidimai, iliustruotos knygelės.

Vaikui nuo 18 mėnesių jau galima pirkti LEGO® DUPLO® kaladėlių ar žaidimų rinkinius. Keletą kartų pažaisite drauge – netrukus mažylis išmoks pats dėlioti detales.

Tėvai ieško vaikui kokybiškų žaislų pagal mažylio amžių. LEGO žaislai „atlaikys“ bet kokius vaikų bandymus: kramtymą, spaudimą, laipiojimą. Mažiems vaikams skirti žaislų rinkiniai LEGO DUPLO saugūs dar ir dėl to, kad jų detalės didelės ir vaikas jomis neužsprings.

3-5 metų vaikai pasidaro ypač smalsūs. Jie trokšta būti tokie pat dideli kaip ir vyresni broliai ar seserys, kaip suaugusieji, todėl mažyliai ne tik nebenori jų pagalbos, bet ir patys siūlosi padėti, pavyzdžiui, gaminančiai maistą mamai.

Naujasis kaladėlių rinkinys LEGO DUPLO mažylio „saldumynų“ gaminimo virtuvėlė. Šis rinkinys skirtas 1,5 – 5 metukų mažyliui.

Mama ir tėti, šį žaidimą galite laimėti savo vaikui !

Lošiami keturi LEGO DUPLO kaladėlių rinkiniai.

Laukiame žaidžiančių mažylių nuotraukų (skaičius neribojamas). Nepamirškite parašyti vaikučio vardą. Konkursas vyksta nuo š. m. balandžio 16 iki š. m. gegužės 31 dienos, o birželio pirmąją paskelbsime  laimėtojus.

Nuotraukas įkelsime į konkurso albumą nuotraukų galerijoje: Konkurso „Mažylio žaidimai“ nuotraukų galerija. Prizai atiteks daugiausia balsų surinkusiems mažyliams. Kaip balsuoti? Spustelkite žvaigždutę po nuotrauka  – ir jau pažymėjote labiausiai patikusią (iš to paties kompiuterio galima balsuoti tik vieną kartą). Taigi, sėkmė priklausys ir nuo tėvelių pastangų.

Nuotraukų laukiame el. paštu: info@mamairvaikas.lt

Plačiau apie žaidimą – rimtą vaiko užsiėmimą, mokslininkų tyrimus, ką naudinga žinoti mamai ir tėčiui apie žaidimą su vaiku, skaitykite: Ar mokame žaisti su mažu vaiku.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook