“Murmisiukai geria arbatą penktadieniais” – smagi naujiena vaikams!

Jolanta Vitkutė_ knyga MurmisiukaiLietuvos knygynuose pristatoma naujiena – pasakų vaikams knygelė “Murmisiukai geria arbatą penktadieniais”. Debiutuojanti autorė Jolanta Ona Vitkutė į pasakas grąžino prieš dvidešimt metų sukurtus personažus, kurie tuo metu su vaikais bendravo radijo stoties “M-1” rytinėje laidoje.

Knygelę sudaro trys dalys: linksmos, trumpos istorijos, pasakojančios apie stebuklingus murmisiukų nuotykius; sėkmę lemiantys eiliuoti palinkėjimai ir galiausiai – Tetos Mūzos pasaka, kurios pabaiga priklauso nuo skaitytojo norų bei fantazijos.

Vaikų literatūros kritikas dr. Kęstutis Urba, perskaitęs šias istorijas, pasidalino savo įspūdžiais :  “Norėtumėte lagamino, pilno atostogų?.. Tada perskaitykite šią knygą, pilną   n e į m a n o m y b i ų, – tokių kaip nuvytusi arbata, šuniukas riešutėlyje, ežiukai su šokolado uodegytėmis. (…) Galiu paliudyti, jog knygos autorė murmisiukus labai myli ir tąja meile gali užkrėsti ne vieną iš Jūsų.”

Knygos autorė Jolanta Ona Vitkutė – žurnalistė, besidominti gero maisto, restoranų kultūros temomis, šiuo metu gyvenanti Meksikoje.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook