Naujojoje knygoje „Mažylio receptai“ – apie sveiką vaiko maistą

Knyga Mažylio receptaiJau galima įsigyti naują, tik ką išleistą knygą „Mažylio receptai“, skirtą visiems, kurie gamina maistą vaikams. „Mažylio receptai“ – tai nauja, lietuviška autorinė knyga, kurioje ne tik daugiau nei 200 sveikų ir greitai paruošiamų patiekalų receptų vaikams nuo pirmųjų tyrelių iki šeimos stalo, bet ir pripažintų specialistų patarimai bei daug naudingos informacijos apie maisto produktus, jų parinkimą, paruošimą, vaikų maitinimo subtilybes.

„Mažylio receptai” nėra tik dar viena receptų knyga didžiuliame kulinarijos knygų pasaulyje. Be to, joje gaminantys savo mažiesiems, ras ne tik daug originalių, būtent lietuviškam mažylių skoniui ir Lietuvoje augančių produktų asortimentui pritaikytų patiekalų receptų, bet ir daug naudingos informacijos apie mažylių mitybą“, – sako knygos autorė Jurgita Surplienė.

Beveik 300 puslapių storio „Mažylio receptai” bus naudingi pagalbininkai visiems, auginantiems vaikus nuo pačių mažiausiųjų, tik pradedančių ragauti maistą, iki ūgtelėjusių valgytojų. Patiekalų receptai išties paprasti, lengvai ir greitai paruošiami. Jie

„auga” kartu su mažyliu – nuo pirmųjų tyrelių iki skanumynų, puikiai tiksiančių bendram šeimos stalui. Be to knygoje yra daug naudingos informacijos apie įvairių produktų maistingumą, pasirinkimą, paruošimo būdus, sezoniškumą, alergijų pavojus, taip pat – gydytojų ir mamų patarimų bei gudrybių, padėsiančių maistu sudominti nevalgius vaikučius.

Vaikų mitybos klausimais rengiant knygą konsultavo pripažinti Lietuvoje medikai – biomedicinos mokslų daktaras, docentas, vaikų gastroenterologas Vaidotas Urbonas, medicinos mokslų daktarė, docentė, vaikų alergologė Odilija Rudzevičienė, gydytoja dietologė Lina Viniarskaitė.

Knygos autorė, Jurgita Surplienė – nemažo gerbėjų ir skaitytojų rato jau susilaukusios, prieš dvejus metus gimusios internetinės svetainės mazylioreceptai.lt kūrėja. Ten pradėtą idėją dalintis išbandytais ir mažylio išragautais receptais bei kita naudinga informacija, trys bičiulės mamos, ilgametės viešųjų ryšių, žurnalistikos ir komunikacijos sričių specialistės – Jurgita Surplienė, Rūta Kanopkienė ir Ilma Paluckė pavertė bendru idėjiniu ir leidybiniu projektu – sveiko, namuose gaminto maisto kultūrą nuo pat kūdikystės diegiančia knyga.

„Labai norime, kad ši knyga visus, turinčius vaikų ir besirūpinančius sveika jų mityba, įkvėptų gaminti mažyliams maistą namuose”, – teigia knygos redaktorės ir leidėjos Rūta Kanopkienė ir Ilma Paluckė. – „Tikimės, kad ši knyga ne tik palengvins ir paįvairins mažylių kelionę į maisto pasaulį, bet ir padės tvirtus pagrindus tolesnei sveikai mažylio mitybai ir tinkamiems valgymo įpročiams“.

„ Knygą jau galima įsigyti interneto svetainėje www.mazylioreceptai.lt, taip pat nusipirkti parduotuvėse „Baby Center” Vilniuje ir Klaipėdoje.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook