Nemokamas privatus vaikų darželis

Nemokamas vaikų darželisŠeima – viena esminių visuomenės vertybių, tačiau šiandien tendencija tokia, kad derindami šeimos ir darbo įsipareigojimus daugelis šalies gyventojų susiduria su sunkumais. Europos socialinio fondo finansuojamo projekto, siekiančio spręsti egzistuojančias darbo ir šeimos pareigų derinimo problemas Lietuvoje, metu vykdoma veikla: plataus masto mokymų dirbantiems ar norintiems įsidarbinti tėvams teikimas ir patobulintos vaikų priežiūros paslaugų sistemos kūrimas. Projektą su partneriais įgyvendina UAB “Ego Vos”.

Vilniečiai kviečiami pasinaudoti projekto galimybe ir gauti nemokamas vaikų priežiūros ir ugdymo paslaugas privačiuose vaikų darželiuose VšĮ „Namų darželis“ (www.namudarzelis.lt). Vaikų darželiai veikia Jeruzalės ir Fabijoniškių mikrorajonuose, Vilniuje. Jeigu atsiras daug norinčiųjų, numatoma atidaryti papildomas grupes ir kituose miesto mikrorajonuose. Vaikai prižiūrimi darbo dienomis nuo 7.30 iki 18 val., tėvams pageidaujant – nepilną darbo dieną. Taip pat suteikiama galimybė darželį lankyti mėnesį ar trumpesnį laikotarpį, tai ypač patogu, jeigu priežiūra reikalinga tik atostogų metu, ieškote auklės, laukiate eilės valstybiniame darželyje ar pan. Vaikų priežiūros paslaugos bus teikiamos bent iki š.m. gruodžio 1 d.

Galimybe pasinaudoti nemokamomis ugdymo paslaugomis gali vaikai iš šeimų, atitinkančių šiuos reikalavimus:

• jei vienam šeimos nariui tenka ne didesnės kaip 1050 Lt pajamos per mėnesį (atskaičius mokesčius);

• jei abu tėvai dirba.

Savo vaikus nemokamai priežiūrai galite registruoti telefonu 8 652 03099 arba el. paštu audrone@ugdymoprojektai.lt. Registruojantis reikės pateikti pažymas apie šeimos sudėtį (iš seniūnijos) ir pajamas (iš darbovietės už paskutinius 3 mėn.).

Pagal vykdomą projektą teikiama nemokama vaikų priežiūra ir ugdymu Lietuvoje pasinaudojo daugiau nei 300 vaikų devyniuose Lietuvos miestuose – nepraleiskite savo galimybės ir Jūs!

Nemokami tėvų mokymai:

Rugpjūčio–rugsėjo mėnesiais Vilniuje ir Kaune bus organizuojamas seminarų ciklas šiuo metu nedirbantiems ir mažas pajamas (iki 1050 Lt vienam šeimos nariui per mėnesį) gaunantiems tėvams, kurie aktyviai ieško darbo. Planuojamos seminarų temos:

• Darbo paieška, dalyvavimas atrankose;

• Darbo ir šeimos derinimo svarba, problemos, jų sprendimo būdai;

• Darbo ir šeimos teisė. Lyčių lygybė ir nediskriminavimas, tolerancija;

• Streso įveika, konfliktų prevencija ir valdymas.

Registruojama ir informacija teikiama el. paštu seimai.darbui@gmail.com .

Projekto viešinimą vykdo UAB “Tekvila” www.eventumgroup.lt.

Visa informacija apie projektą, dalyvavimą jame ir registraciją: www.saimai–darbui.lt

Projektas “Šeimos ir darbo įsipareigojimų derinimo priemonių įgyvendinimas” Nr.: VP1-1.1-SADM-04-K-01-067 finansuojamas Europos Sąjungos Europos socialinio fondo lėšomis.

Susijusios temos:
[inpagepostlist_search vaikų darželis]

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook