Nemokamos konsultacijos nevaisingumo klausimais

NevaisingumasBirželis- pasaulinis nevaisingumo mėnuo. Ta proga, nevaisingumo gydymo pradininkė Baltijos šalyse gydytoja Gražina Bogdanskienė, teiks nemokamas konsultacijas. Pasak gydytojos, ši mintis kilo iš paprasto žmogiško noro pagelbėti didesniam ratui šeimų.

“Labai gaila, kad specialistai negali pritaikyti savo žinias visoms poroms, kurioms reikalinga pagalba. Šią situaciją lemia ne diagnostikos ar gydymo priemonių ribotumas, o įstatymo dėl pagalbinio apvaisinimo ir, kaip pasekmė, jam skirtų kompensacijų iš valstybės biudžeto nebuvimas.”- teigia gyd. G. Bogdanskienė.

Kol valstybė negali padėti visiems, “Vaisingumo Centras” imasi iniciatyvos. Visi, kurie turi klausimų, bet nežino nuo ko pradėti, gali drąsiai registruotis į nemokamas paskaitėles apie nevaisingumo gydymą. Tai galima padaryti ir internetu, per interneto svetainę. Patvirtindama savo norą teikti ne tik mokamas paslaugas, gydytoja prasitarė ir apie nemažas investicijas tam.

” 15-to gimtadienio proga atnaujinome savo internetinius namus, tad dabar komunikacija tarp pacientų ir specialistų tapo daug paprastesnė ir efektyvesnė” – teigia gyd. Gražina Bogdanskienė.

Susijusios temos:

[inpagepostlist_search nevaisingumas]

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook