Parduotuvei „Princesė ir varlius“ – jau 1-eri!

Lygiai prieš metus, 2020-ųjų lapkričio 26 dieną, Gargžduose duris atvėrė kokybiškų vaikiškų prekių parduotuvė „Princesė  ir varlius“.  

Kaip pasakoja parduotuvės įkūrėja Lina Šakurskienė, šiame pajūrio regiono mieste tikrai trūko išskirtine produkcija vaikams prekiaujančių parduotuvių: „Pati augindama vaikus ir būdama motinystės atostogose pastebėjau išskirtinių prekių (drabužių, žaislų, aksesuarų) vaikams poreikį. Vis pasvajodavau, kad norėčiau ir pati savo mieste įkurti vaikų prekių parduotuvę. Ne veltui sakoma, kad svajonės pildosi.“

Vaikams pradėjus lakyti darželį atsirado daugiau laiko atlikti paruošiamuosius įmonės steigimo darbus, užmegzti kontaktus su tiekėjais ir kt. Šeima labai greitai rado tinkamas parduotuvei patalpas, o įmonės steigimo formalumus pavyko greitai ir sėkmingai sutvarkyti.

Pasak L. Šakurskienės, parduotuvės pavadinimą įkvėpė animacinis filmukas: ieškant neįprasto, žaismingo žodžių derinio pastarasis puikiai tiko, tuo labiau kad nemažą dalį parduotuvės asortimento sudaro mažosioms princesėms skirtos grožybės.

Daugiausiai dėmesio – tvariems ir kokybiškiems drabužiams, žaislams bei aksesuarams

Tiek fizinėje, tiek ir elektroninėje parduotuvėje princeseirvarlius.lt galima rasti gausybę įvairių vaikiškų prekių. Daugelis jų – žinomų prekių ženklų, populiarių ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Kiekvienas drabužis, žaislas ar aksesuaras  atrenkamas pagal šiuos kriterijus:

  1. Kokybė ir tvarumas, draugiškumas gamtai. XXI a. itin daug dėmesio skiriama aplinkosaugai, tvarumui, saugumui, todėl visi parduotuvės klientai gali būti tikri, kad įsigys vaikams visiškai saugius, sertifikuotus, gamtai draugiškus gaminius. Antrasis kriterijus – daiktų kokybė: parduotuvėje „Princesė ir varlius“ parduodami drabužiai pasiūti iš kokybiškų natūralių audinių, kai kurie – netgi rankomis, žaislai pagaminti iš atsparių dėvėjimuisi medžiagų, pavyzdžiui, medienos, todėl gali būti perduodami iš kartos į kartą – su jais gali užaugti net ne vienas vaikas.
  2. Išskirtinis dizainas. Daug dėmesio skiriama ir prekių dizainui: nuo pat mažų dienų stengiamasi ugdyti vaikų skonį, o subtilių spalvų ir medžiagų žaislai puikiai dera prie šiuolaikinio interjero ir padeda sukurti vaikų svajonių kambarį. L. Šakurskienė teigia, kad visuomet atkreipia dėmesį, ar drabužis, žaislas ar kitas daiktas yra funkcionalus, naudingas.
  3. Ribota pasiūla. Pirmenybė teikiama prekėms, kurių pasirinkimas pajūrio rajone nedidelis arba jų iš viso nėra.

Užsuka ir ieškantys originalių bei kalėdinių dovanų vaikams

Prekės į „Princesę ir varlių“ atkeliauja iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Švedijos, Danijos, Prancūzijos ir Ispanijos tiekėjų.

Šakurskienė atkreipia dėmesį, kad tiek fizinės, tiek ir elektroninės parduotuvių asortimente galima rasti ne tik naujagimiams (nuo 50 dydžio), kūdikiams, ikimokyklinio amžiaus vaikams ir pradinukams skirtų drabužių, bet kuo pasipuošti čia ras ir išrankūs paaugliai, kuriems dažnai sunku įtikti. Drabužių dydžiai – net iki 158 cm.

Populiariausia „Little Dutch“, „MOONIE“, „BIBS“ bei „Knitas“ prekių ženklų produkcija. „Knitas“ – taip pat vietinio Gargždų gamintojo įmonė, siuvanti kokybiškus aksesuarus – kepures, kepures-šalmukus, kaklo movas, pirštines ir kt.

„Princesė  ir varlius“ duris dažnai praveria ieškantieji originalių ir kokybiškų dovanų vaikams. Labai daug klientų įsigyja ne tik dovaną mažiesiems, bet ir helio balionų, įvairių kitų priedų dovanoms. Galima rinktis ir unikalią dovanų pakuotę: atidarius dėžę mažųjų laukia staigmena – iš dovanų dėžės iššokantys helio balionai.

Šiuo metu „Princesė ir varlius“ kolektyvas intensyviai ruošiasi kalėdiniam laikotarpiui. Parduotuvės asortimentą papildė kalėdiniai balionai, drabužiai (pavyzdžiui, populiarieji bliuzonai su užrašu) ir aksesuarai, netrukus bus galima įsigyti advento kalendorių, nedelsti ir nebrangių kalėdinių dovanų darželinukų grupėms įsigyti kviečiami ne tik Gargždų gyventojai, bet ir pirkėjai iš visos Lietuvos. Visas asortimentas – princeseirvarlius.lt.

Partnerio turinys

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook