Paskaitos būsimoms ir esamoms mamytėms

Sveikas kūdikisProgramos tikslas – mokymai ir konsultacijos būsimoms ir esamoms mamoms psichologinės ir fiziologinės būklės kitimo kausimais, apie saugios kūdikių aplinkos kūrimą, vaikų užkrečiamas ligas ir būdus, kaip apsaugoti mamytę ir būsimą vaikelį nuo nepageidaujamų sunkių infekcinių susirgimų.
Paskaitos yra nemokamos, finansuojamos LR sveikatos apsaugos ministerijos.

Kvalifikuoti specialistai supažindina būsimus ir esamus tėvelius su vaikų profilaktinių skiepų kalendoriumi, detaliai papasakoja apie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro patvirtintus nemokamus skiepus vaikams (skiepai nuo 0 iki 15 -16 metų amžiaus) ir rekomenduojamus, bet valstybės lėšomis nekompensuojamus skiepus.

Gydytojas supažindins  su vaikų infekciniais susirgimais : vėjaraupiais, pneumokokine, rotavirusine ir kt. infekcijomis, jų sukeliamomis komplikacijomis ir apsisaugojimo nuo šių ligų būdais.

Patyrusi psichologė konsultuoja pogimdyvinių depresijų klausimais.

Nuo šių metų spalio mėnesio pradedamos skaityti paskaitos apie saugios kūdikių ir vaikų aplinkos kūrimą. Paskaitos metu aptariami dažniausiai vaikui pasitaikantys nelaimingi atsitikimai namuose, kieme. Teikiamos rekomendacijos, kaip išvengti nelaimingų atsitikimų. Mokoma kaip suteikti I-ąją pagalbą nudegimų, užspringimų atvejais. Paskaitų metu primenama, kad nauji pavojai kyla vaikučiui sulaukus tam tikro amžiaus ir patariama, kaip geriausia jų išvengti.

Paskaitos vyks kiekvieną trečiadienį nuo 15.00 iki 18.00 val. spalio – gruodžio mėn. Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje, Laisvės pr. 79, 305 kab. Registruotis į paskaitas galima el. paštu: renginiai@vvsb.lt Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam’o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel. 8 5 271 1244, mob. tel. 8 655 32820.

Spalio mėnesio paskaitų grafikas :

Spalio 3d. 15.00 – 16.30 val. ,,Saugios kūdikių ir vaikų aplinkos kūrimas. Nelaimingi atsitikimai buityje. Pirmoji pagalba nudegimų, užspringimų atvejais.”

Spalio 3d. 16.30 – 18.00 val. ,,Vaikų infekciniai susirgimai, jų komplikacijos, apsisaugojimo būdai. Vaikų skiepų kalendorius.”

Spalio 10 d. 15.00 – 18.00 val. Psichologo paskaita – konsultacija ,,Pogimdyvinės depresijos. Ligos simptomai, priežastys, gydymas.”

Spalio 17 d. 15.00 – 18.00 val. Psichologo paskaita – konsultacija ,,Pogimdyvinės depresijos. Ligos simptomai, priežastys, gydymas.”

Spalio 24 d. 15.00 – 16.30 val. ,,Saugios kūdikių ir vaikų aplinkos kūrimas. Nelaimingi atsitikimai buityje. Pirmoji pagalba nudegimų, užspringimų atvejais.”

Spalio 24 d. 16.30 – 18.00 val. Vaikų infekciniai susirgimai, skiepų kalendorius.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook