Šią vasarą pirmą kartą – stovykla ikimokyklinukams

SpalvdelnaiJau nuo pirmosios vasaros dienos Lietuvos vaikų ir jaunimo centre veiklą pradeda pirmoji dienos stovykla ikimokyklinukams „Nykštukai“. Tai kūrybiškumo ir aktyvių veiklų programa, skirta 5–6 metų vaikams, su ore tvyrančia gera nuotaika bei visiška kūrybine laisve.

„Nykštukai“ – ko gero, pirmoji ir vienintelė dienos stovykla Vilniuje, kviečianti viso miesto ikimokyklinukus. Tikimasi, kad ji turėtų būti įdomi tėveliams, norintiems palengvinti pirmąsias būsimųjų mokinukų dieneles mokykloje. Kartu su naujų draugų komanda patirti įspūdžiai, atsiskleisti vaikų talentams padedantys žaidimai, kelionės, savarankiškai kiekvieną dieną pačių vaikų priimti sprendimai padės vaikams tvirčiau jaustis mokykloje ateityje.

Nykštukų stovykloje apstu ryškių spalvų ir emocijų, piešimo ne tik teptukais ar rankomis, bet ir ant rankų bei sienų, taip pat muzikavimo, lipdymo, teatro, šokio, anglų kalbos žodžių, paslaptingų detektyvinių istorijų, komandinių žaidimų ir kelionių. Taip pat pokalbių, gurkšnojant pačių pasigamintą žolelių arbatą, kurių metu aptariami visi komandai svarbūs dalykai bei priimami atsakingiausi sprendimai.

Sukurtos dvi atskiros „Nykštukų“ programos: jau lankiusiems LVJC „Nykštukų mokyklėlę“ ir pirmą kartą su jais susidūrusiems.

Apie LVJC stovyklas:
Šią vasarą Lietuvos vaikų ir jaunimo centras rengia 19 – rekordinį skaičių – skirtingų vasaros programų, skirtų įvairaus amžiaus, būdo, pomėgių vaikams ir jaunuoliams nuo 5 iki 18 metų. Be dviejų jau minėtų „Nykštukų“ stovyklos programų vyks dar ir šios:
7–12 metų vaikams sukurtos 9 nuotykiams ir pramogoms skirtos „Įspūdžiautojų“ programos, rengiamos Vilniuje, prie Baltijos jūros, prie Snaigyno ežero, Nacionaliniame parke.
13–17 m. jaunuoliams sukurtos trys asmenybės tobulėjimui ir socialiniams įgūdžiams skirtos 4WD programos, rengiamos Vilniuje, prie Baltijos jūros, Nacionaliniame parke.
14–18 m. jaunuoliams, galvojantiems apie ateitį ir karjerą bei norintiems pažinti praktinę ir įdomiąją būsimosios profesijos pusę, startuoja didžiausia šių metų naujiena – LVJC Vasaros akademija. Tai vasaros mokykla, skirta bent apytiksliai tolesnių studijų kryptį pasirinkusiems 14–18 m. jaunuoliams iš visos Lietuvos.

Apie Lietuvos vaikų ir jaunimo centrą:
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras – didžiausia neformaliojo ugdymo įstaiga Llietuvoje, siūlanti daugiau nei 200 įvairiausių užsiėmimų ir veiklų vaikams, jaunimui ir suaugusiems. LVJC vyksta sporto, šokių, menų, muzikavimo, kūrybiškumo ir asmeninių savybių ugdymo bei daugelis kitų užsiėmimų, centras organizuoja neįgaliųjų ugdymui pritaikytas veiklas. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras taip pat rengia neformaliojo vaikų švietimo mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programas, rengia asmenybės ugdymui, tolerantiškos ir kūrybiškos visuomenės skatinimui skirtus projektus.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Susiję straipsniai

One Thought to “Šią vasarą pirmą kartą – stovykla ikimokyklinukams”

  1. I want to send you an award for most heplful internet writer.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook