Startuoja ėjimo su lazdomis užsiėmimai šeimoms!

Ėjimas su lazdomis šeimaiŠį rudenį išmokti ėjimo su lazdomis gali ir maži, ir dideli. Sportuoti kartu ne tik smagu, bet ir sveika. Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skatina šeimas rinktis aktyvų laisvalaikį drauge ir dalyvauti šiaurietiško ėjimo užsiėmimuose. Vaikystėje formuojasi vaikų įpročiai, kuriems šeima turi itin didelės įtakos. Būtent šeimoje, vadovaudamasis tėvų pavyzdžiu, vaikas išmoksta sveikai gyventi. Drauge su  tėvais vaikas pamėgs aktyvias pramogas. Fizinis aktyvumas lauke sustiprins ir tėvelių, ir vaiko sveikatą.

Kol tėveliai mokysis ėjimo su lazdomis technikos subtilybių, mažieji dalyvaus specialioje mankštoje su šiaurietiško ėjimo lazdomis, žais žaidimus. O suaugusieji šiaurietiško ėjimo mokysis kartu su mankštomis, naudodami specialias pasipriešinimo gumas. Šios gumos padės stiprinti viso kūno raumenis. Išmoksite ėjimą su lazdomis lengvai paversti įvairiapusiška viso kūno treniruote. Geros emocijos ir aktyviai gryname ore praleistas laikas kartu su šeima – nauda sveikatai!

Šeimų užsiėmimai vyks nuo rugsėjo 13 d.  šeštadieniais šiuose parkuose

  • Vingio parke prie estrados – 10 val. ir 12 val.
  • Pramogų ir poilsio centre „Belmontas“ (susitinkame automobilių aikštelėje) –14.30 val.
  • Pasakų parke, prie įėjimo iš Laisvės pr. pusės – 16.30 val.

Tel. pasiteirauti 8 698 25819.

Šiaurietiško ėjimo užsiėmimai visiems vyks nuo rugsėjo 8 d.

  • Žirmūnų g. 1E, prie Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmų – kiekvieną trečiadienį 15.00 val. Tel. pasiteirauti 685 51149.
  • Prie Baltojo tilto – kiekvieną trečiadienį 18 val., tel. 8 685 51149.
  • Kalvarijų g. 331, automobilių aikštelė prie Katalikiško vaikų darželio „Mažutėliams“ – kiekvieną antradienį 17.30 val., tel. pasiteirauti 8 686 39379.
  • Sapieginės parkas (susitikimo vieta prie Šilo „Maximos“) – kiekvieną ketvirtadienį 17.30 val. Tel. pasiteirauti 8 68 666385.

Neturintiems šiaurietiško ėjimo lazdų, mokymų metu jas skoliname.

Mokymai nieko nekainuoja, juos finansuoja LR Sveikatos apsaugos ministerija.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook