Trejų metų Vakariui reikia pagalbos

3 metų vaikui epilepsijaĮ Jus prašydami padėti kreipiasi Vakario tėveliai Vaidas ir Vaida Šepkai. Mūsų trejų metų sūnelis Vakaris serga kriptogenine epilepsija ir gydymui vaistais atsparia jos forma, taip pat diagnozuota cista temporalinėje smegenų srityje. Tai sunki liga, sutrikdžiusi vaiko raidą – Vakaris nekalba, nebendrauja ir nė žingsnio negali žengti be nuolat jį prižiūrinčios mamos.

Labai tikėtina, kad aplink cistą esantys dariniai yra epilepsijos priežastis, ir dėl to reikalingi papildomi tyrimai ir neurochirurginė operacija. Tolimesnės gydymo Lietuvoje perspektyvos labai miglotos, tad šiuo metu ieškome medicininės pagalbos užsienyje. Atsiliepusios klinikos Vokietijoje suteikia viltį, tačiau nauji tyrimai ir galima neurochirurginė operacija brangiai kainuoja, o mūsų šeima tokių pinigų neturi sukaupusi.

Siekdami surinkti lėšas, būtinas mūsų sūnelio gydymui, įkūrėme „Vakario Sepkaus labdaros ir paramos fondą“. Nuoširdžiai prašome Jūsų prisidėti prie paramos, skiriant iki 2 procentų pajamų mokesčio arba kita auka.

Nuoširdžiai dėkingi Vakario tėveliai

Fondo rekvizitai: Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 304228869, Fondo pavadinimas  – „Vakario Sepkaus labdaros ir paramos fondas“.

Sąskaitos numeris AB SEB banke – LT14 7044 0600 0809 0519

Daugiau informacijos: socialinėje svetainėje „Facebook”, paskyra „Vakaris Fund”, galite rašyti elektroniniu paštu VakarisFund@gmail.com

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook