Vaikų kambarys – teminiai interjerai

Vaiko kambario interjeras dažniausiai būna pats kūrybiškiausias visuose namuose ir tam tikrai nereikia didžiulių investicijų. Viskas, ko jums reikia, yra šiek tiek fantazijos, kūrybiškumo ir nedidelių galimybių sukurti unikalų, spalvų ir žavesio kupiną interjerą. Įdomi idėja, kaip įrengti vaiko kambarį, yra pasirinkti vieną nuoseklią temą ir ją įgyvendinti. Pateikiame keletą  teminių idėjų:

Karališkieji rūmai

Vaiko kambarys, kuris atrodo kaip rūmai, yra visų mažų princesių ir riterių svajonė. Karališkasis miegamasis turi būti su pasakų dekoracijomis, tokiomis kaip aksominės pagalvės, dygsniuotomis lovatiesėmis ar dekoratyviniais lovos baldakimais.  Taip pat labai svarbų vaidmenį atliks tinkamai parinktos užuolaidos vaikų kambariui. Juk kiekvieną rūmų langą visada puošė dekoratyvinė užuolaida. Princesės kambaryje bus geriausias pasirinkimas lengvos,  šviesios užuolaidos, o riterio kameroje – tamsėjančios, ryškesnių spalvų užuolaidos. Pasakų stiliaus kambario stiliaus dekoracijas gali paruošti ir pats mažasis gyventojas. Gal galėtumėte kartu iš kartono iškirpti pavojingą slibiną ar papuošti sienas šventinėmis girliandomis?

Indėnų gyvenvietė

Sapnai mažylį dažnai nuveda į tolimus Laukinius Vakarus. O kur lengviau patirti puikų nuotykį jai nei ten, tiesa? Nors šokius aplink ugnį geriau palikti sodui, indėnų kaimą įkurti tarp keturių vaikų kambario sienų. Ko jums reikės? Visų pirma, tikrų indėniškų tipi palapinių vaikams. Žaidimų kilimėlis ir į jį įdėtos minkštos pagalvės palapinę pavers jaukia vieta, kur mažasis indėnas galės perskaityti knygą apie drąsųjį Vinetu, pasipuošti vado plunksna ar tiesiog pailsėti pabėgus nuo pavojingų kaubojų …

Miško kampelis

Mažiesiems gyvūnų ir gamtos mėgėjams tikrai patiks žaliųjų miškų motyvais įkvėptas vaikų kambario interjeras. Tokiam interjerui reikėtų rinktis žemės spalvas: žalią, rudą ir smėlio, ir paįvairinti visumą, pavyzdžiui, vaikų kambario užuolaidas rinktis su įdomiais miško raštais. Sukurti miško aplinką mažylio kambaryje padės dekoratyviniai lipdukai su medžių, lapų, gėlių, laukinių gyvūnų ar letenų atspaudų motyvais. Taip pat galite padėti minkštas pagalvėles ant grindų, kaip ir miško kempinge. Jos puikiai pasitarnaus per vakarines vaiduoklių istorijas ar patogiai surengti pikniką namuose esant blogam orui.

Priešistorinis pasaulis

„Rooooar!“ – dinozaurų kalba reiškia: „koks gražus interjeras!“. Kambarys su dinozaurais yra puikus pasirinkimas įrengiant bet kokio amžiaus vaiko kambarį, o priešistorinis pasaulis bus geriausias dekoras kasdieniams žaidimams. Tiranozauras slepiasi po lova ar tupi ant lubų. Dinozaurų sienų lipdukai leis tai padaryti. Jų dėka priešistoriniai gyvūnai gali pasirodyti bet kurioje kambario dalyje. Dinozaurų gerbėjų kambarį galime dekoruoti ir kitais aksesuarais su dinozaurų motyvais, tokiais kaip: užuolaidos, sėdmaišiai, kilimai, paveikslai ar dėžės žaislams.

Yellowtipi.lt interjeras
Yellowtipi.lt interjeras

 

Partnerio turinys

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook