Vaikui apie tai, kaip atsiranda vaikas

Kaip atsiranda vaikasNeseniai išleista knygelė, kuri padeda tėvams kalbėtis su vaikais gimimo ir lytiškumo klausimais. “Kaip atsiranda vaikai”.

„Kaip atsiranda vaikai“ – šiuolaikiška paveikslėlių knyga įvairioms šeimoms ir įvairiems vaikams. Ji skiriama patiems mažiausiems skaitytojams nuo trejų iki septynerių metų. Knygoje žaismingai ir paprastai pasakojama apie apvaisinimą, nėštumą ir gimimą.

Svarbu tai, kad universaliai atsakoma ne tik į tradiciniu būdu gimusių vaikų klausimus, bet ir tų, kurie buvo įvaikinti ar gimę po dirbtinio apvaisinimo. Knygoje akcentuojama: nesvarbu, kokia būtų šeimos sudėtis, kiek žmonių dalyvauja vaiką auklėjant, kokia jų lytis ar kitos savybės, mažylis į pasaulį ateina todėl, kad jo labai laukia.

Dauguma knygų, kuriose aiškinama, iš kur atsiranda vaikai, neapima visų aspektų. Jose pasakojama tik pati paprasčiausia istorija (mama + tėtis + lytinis aktas = tu!), tačiau tiesa ta, kad vis dažniau mums reikia pagalbos, siekiant susilaukti mažylių. Kartais padeda gydytojas, vaisingumo klinika ar įvaikinimas, kartais spermos donoras. „Kaip atsiranda vaikai“ padeda mažiesiems ne tik papasakoti unikalią jų atsiradimo istoriją, bet ir suvokti ją kur kas plačiau.

Šią žaismingą ir informatyvią knygą parašė seksualinis pedagogas Cory Silverberg, iliustravo pripažinta kanadiečių dailininkė Fiona Smyth.

Daugiau informacijos apie knygą bei skaitytojo vadovą anglų kalba galite rasti: http://www.what-makes-a-baby.com/

Filmukas, pristatantis knygą: http://www.youtube.com/watch?v=SsHJoDWjWrY

Ištraukos iš knygelės

Kiaušinėlis

 

Spermatozoidas

 

Kiaušinėlis ir spermatozoidas susitinka

 

Kaip-v_28-29

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

One Thought to “Vaikui apie tai, kaip atsiranda vaikas”

  1. We’ve arivred at the end of the line and I have what I need!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook