Vaikus kviečia dešimtasis kojinių dizaino konkursas

Pėdkelnes sukūrė vaikasJau prasidėjo 10-asis taikomojo dizaino konkursas vaikamsNusipiešk sau kojinytes“. Konkurso organizatorė ir globėja UAB „Skinija“ bei prekybos tinklas „Maxima“ kviečia visus kūrybingus vaikus pasitelkus fantaziją sukurti savo svajonių kojinytes. Tradiciškai pagal nugalėtojų eskizus numegztas vaikiškas pėdkelnes rudenį jau bus galima įsigyti specializuotose bendrovės bei didžiosiose „Maxima“ parduotuvėse.

Per 9 konkurso metus vaikai atsiuntė 50 000 pieštų kojinių eskizų, o pagal nugalėtojų piešinius numegzta 48 kojinių ir pėdkelnių kolekcija, sukurta jauniausių Lietuvos dizainerių – vaikų.

„Šis konkursas – jau „Skinijos“ tradicija ir kasmet laukiamas įvykis – argi organizuotume jį dešimtus metus, jei būtų kitaip? Tikiu šio konkurso edukacine verte, nes manau, kad jis skatina ne tik kurti, bet ir pasidomėti dizaino pritaikymo galimybėmis“, – sako Kęstutis Rudgalvis, UAB „Skinija“ generalinis direktorius.

Be to, jaunajai kartai norisi parodyti, kad ir kūryba gali būti praktiška, todėl besidomintiems vaikams suteikiame progą susipažinti su kojinių gamybos procesu.

10-ajame „Nusipiešk sau kojinytes“ konkurse gali dalyvauti ir Lietuvoje, ir užsienyje gyvenantys vaikai iki 18 metų. Piešinių paštu laukiame iki 2015 m. balandžio 30 d. bendrovės „Skinija“ adresu: Šilalės g. 14, LT-48315, Kaunas, kojinių eskizus konkursui taip pat galima pateikti ir internetu www.skinija.lt/konkursas.

Ir naujiems, ir nuolatiniams konkurso dalyviams rūpi pagrindiniai piešinių vertinimo kriterijai, kaip ir ką piešti. Vertinimo komisija visada remiasi šios srities profesionalų nuomone, komisijoje dalyvauja nepriklausomi ekspertai.

„Piešdami nepamirškite įsivaizduoti, kaip nupieštas paveikslėlis atrodys išmegztas kojinėje. Pagalvokite, ar tokias kojines norėtumėte mūvėti patys, su kuo jas derintumėte“, – praktiniais patarimais dalijasi nuolatinis vertinimo komisijos narys, mados namų „Cantas“ dizaineris Egidijus Sidaras.

„Skinijos“ atstovai pataria nepamiršti, kad kojinės – ne paveikslas, jose sunku atvaizduoti daugybę smulkių detalių, todėl jei nupiešite smulkiausias snaigutes, tai bus, žinoma, įspūdingas, bet nepritaikomas kūrinys.

Visus, norinčius pasipraktikuoti ar tiesiog smagiai praleisti laiką kovo 14–15 dienomis nuo 12 iki 18 val. kviečiame į konkurso „Nusipiešk sau kojinytes“ savaitgalio dirbtuvėles Kauno „Akropolyje“. Čia vaikai galės pasimokyti ir pamėginti nupiešti pirmuosius kojinių eskizus, parsineš piešinių šablonų į namus.

Gegužės mėnesį bus paskelbti 7 pagrindiniai ir 4 papildomų kategorijų (už taikomojo dizaino išmanymą, už netikėtą sprendimą, už kūrybišką komandinį darbą, už aktyvų asmeninį dalyvavimą) nugalėtojai. Jubiliejiniais konkurso metais be tradicinių „Skinijos“ prizų šiemet pagrindiniai nugalėtojai dar bus apdovanoti ir kelionėmis į Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centrą „Aqua“.

Daugiau informacijos apie konkursą ir dalyvavimo sąlygas www.skinija.lt/konkursas

 

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook