Žurnalas „Mama ir vaikas“ 2016 m. ruduo

zurnalas-mama-ir-vaikas_2016-ruduoMAMŲ ISTORIJOS. Antras vaikas – kaip nenuliūdinti pirmagimio? (Mama Lina Pauliukevičienė apie broliuko ir sesutės konkurenciją bei draugystę.)

RUDENS LIGOS. Kaip greičiau išgydyti bronchitą? (Pasitelkiame į pagalbą inhaliatorių.) Ruošiamės šaltojo sezono išbandymams. (Kaip sustiprinti vaiką atėjus peršalimų sezonui.) Kas susargdina vaiką? (Kodėl infekcijoms padeda stresai ir šiltnamio sąlygos.)

VAISTINĖLĖ. Pilvuko diegliai nebaisūs, kai šalia mama. (Kaip atpažinti dieglius ir padėti kūdikiui.)

KŪDIKIS. Kineziterapeutės patarimai: kūdikių masažas ir mankšta.(Užsiėmimai pagal mažylio amžių ir sugebėjimus.) Kodėl kūdikiai serga sunkiau? (Pavojingos situacijos: kada būtina kviesti gydytoją.) Gydytojas K.Vitkauskas apie maitinimą ištrauktu pienu. (Kaip tinkamai ištraukti pieną, maitinimo iš buteliuko gudrybės.)

MAMYTĖ. Gyvenkime ramiai – be nėštumo baimės. (Patikima kontracepcija – naujos kartos gimdos spiralės.) Kodėl nėštumo metu ypatingai svarbus vitaminas D? (Pavojai nėščiąjai ir būsimam kūdikiui.) Miegas – nekainuojanti grožio priemonė. (8 gero miego taisyklės.)

Atsisiųsti žurnalo PDF failą galite spustelėję šią eilutę

 

 

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook